Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord minden lány magas...

Miért hord minden lány magas derekú farmert?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ítélkezni, mindenki azt hord, amit akar, és azt is tudom,hogy most ez a divat, de azt veszem észre, hogy nagyon kevés lánynak állnak jól ezek a gatyák.

2019. ápr. 12. 17:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
*derék
2019. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
9%
Talán le kéne fogyni, nem mindenkinek a nagy hasát begyurmálni a farmer alá. Attól az még ott van.
2019. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szerintem a tesóm is jól nézne ki 40 kg-val 170cm-s magassághoz, 35 évesen.
2019. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Anno fel nem vettem volna, de amint csak ezeket lehetett kapni rákellett jönnöm, hogy jobbak mint a csípő nadrágok. Nincs kint a derekam, nem csinál a nemlétező zsíromból is kapaszkodókat. És sok nem is igazán magas, hanem normál nadrágmagasság. A tüdőgatyák sokakon furcsán mutatnak. De ez van, majd változik a divat. Én ha akarnék sem tudnék ilyet venni. Túl nagy a különbség a csípőm és a derekam közt.
2019. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen problémám vele, csak az érdekelne, hogy a legtöbb lány nem veszi észre, hogy nem áll jól nekik? Szerintem ahhoz, hogy valakin mutatós legyen egy csípőnaci hosszú, vékony derék kell, szélesebb csípő és lehetőleg formás, kerek popso. Na ilyen lányból van nagyon kevés, csipőnaciból meg nagyon sok. :D
2019. ápr. 13. 16:30
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem erdekli oket hogy 100% elonyos e vagy sem rajtuk, hanem kenyelmesebb, es jobb mint a csipogatya amibol mindened kint van es hajolni se lehet?

Es aki a “szottyos seggu” mom jeans/boyfriend jeans szidta.. en imadok oket. Valoban nem tapad ram es emeli ki az osszes mikro mozdulatot az izmaimban de kenyelmesek, nekem ez fontos, nem az, hogy egy pasi tudjon nyaladzani az utcan.

2019. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel, hogy jól áll-e, nem kifutóra megyünk benne. Akinek meg annyira nincs problémája, hogy ilyeneken hüledezik, azt irigylem.
2019. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Sokáig én is nevetgéltem rajta, aztán egyszer muszáj volt hamar vennem egy fekete farmert, és csak magas derekút találtam, megvettem... azóta nem vennék újra alacsony derekút, ez sokkal kényelmesebb, nyugodtan lehajolhatok/leülhetek/leguggolhatok benne, plusz a fázós veséim se fagynak le benne. :D

Mondjuk én nem tűröm be a pólóm, szóval nem látszik, hogy milyen derekú... azt én se értem, hogy mi értelme betűrni és mutogatni a tüdőgatyát, rettenetesen néz ki. :D

2019. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ja igen, plusz most ez a divat, kb csak ilyet lehet kapni, tetszik-nemtetszik.
2019. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mert a csípőgatya meg a tüdőgatya 30 centije között nincs középút, ugye? Mi férfiak sem tüdőgatyát hordunk, 100 kiló alatt mégsem villantunk hátul.
2019. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!