Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasabb és vékony lányok...

Magasabb és vékony lányok hosszúnadrágot hol vesztek magatoknak?

Figyelt kérdés
Viszonylag nem is vagyok magas, 165cm, de XXS/32-es nadrágot hordok. Ami bőségben jó, az általában rövid. Télen, ősszel nem gáz, mert csizmában nem látszik, de amúgy eléggé gáz, hogy pár cm-rel rövidebb. Ahhoz nincs kedvem, hogy nagyobbat vegyek és elvigyem varrónőhöz. Heti 2-3 nadrágot veszek általában. Most Calzedoniaban vettem 3 nadrágot, mindhármat csak csizmával tudom felvenni... Van esetleg bolt ahol hosszúak a nadrágok?? Mit csinál egy 175cm-es lány? :O
2019. ápr. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Van volt ahol a hossza és a derék része külön van méretezve. Pl : H&M- ben láttam ilyen nadrágokat.

Én 179 cm magas vagyok.

Én se találok rendesen hosszú nadrágot.

Viszont nekem homokóra alakom van. Nagyobb, kerekebb a fenekem. Ami jó csípőben, annak a nadrágnak a szára 3x nagyobb mint a làbam.

2019. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 175 cm vagyok, és az Orsay-ban szoktam nadrágot venni. A testtömegem 53 kg, szóval elég vékony testalkatom van. Ennek ellenére ebben a boltban a 36-os farmerek jók rám, szóval szerintem te is találnál. Körbenézhetsz a webshopban is, fel van tüntetve a nadrágok belső szárhossza is:)

(Egyébként érdekes módon ugyanebben a boltban szoknyából a 34-es nagy rámXD)

2019. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
177 cm vagyok, 57 kiló, és simán találok elég hosszú és derékban is megfelelő farmerokat a Takkoban.
2019. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy rájöttem, hogy mi a baj. Én annyira nem vagyok magas, de vékony. Nektek kb hány km a combotok felül? Rajtam a 34es sem feszül szexin. Aki magasabb, annak jó a 36-os.
2019. ápr. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!