Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya szandállal miért nem?

Harisnya szandállal miért nem?

Figyelt kérdés
Van ésszerű indoka is vagy csak kitalálta valaki hogy neki nem tetszik és utána megkérdőjelezhetetlen dogma lett.
2019. ápr. 14. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mi a baj azzal nem ertem ?
2019. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Miért ne?


Amúgy pont ahogy írtad egy hülye 100-at csinál alapon működik egymást majmolják,de az ésszerűség azt diktálja hogy mezítláb nem hordunk semmilyen lábbelit mert egyrészt kidörzsöli,másrészt nedvszívó hatása is van ha zoknival,harival viseljük.


F/42

2019. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Biztos van benne az is, hogy egyes embereknek nem tetszett és ez lett a véleménye másnak is.

Pl zoknival mindig is az elfogadott volt máskor, meg kell nézni híres emberek fotóit, látszik hogy zoknival vagy harisnyazoknival vannak képeken.

Ez szerintem nem akkor baj, vannak orrvarrás nélküli harisnyák ami nem néz ki furán. De azt is csak az veszi fel aki nem ódzkodik a harisnyától.

2019. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt az aki lepontozta a válaszokat. Értelmes választ kellet volna inkább irni.
2019. ápr. 14. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak esetek amikor lehet.

És vannak, amikor nem:

[link]

2019. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem sokat segített megérteni.
2019. ápr. 14. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem három oka lehet a dolognak.

1, divat

2, nők töbsége nem tud jó nejlonharisnyát választani (melyik milyen)

3, a nőiesség szikrája kezd kimúlni (inkább piercing, tetoválás)

2019. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez harisnya és szandálfüggő. Simán fel lehet venni, én is szoktam úgy hordani, csak az a lényeg hogy a harisnya orrvarras nélküli legyen.
2019. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó! Igazad van, csak egy varrás nélküli harisnya 2500-3000 forinttól kezdődik, ennyi pénzért kettő ha nem három orrvarrásos harisnyát veszek! Feladat, úgy igazítani a harisnyát hogy a varrás ne látszódjon. Megjegyzem átlagos testszínü harisnya esetében szugerni kellene a lábujjakat hogy a varrást észrevegye valaki. A fekete már más tészta.
2019. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig mezítláb veszem fel, mert nekem úgy kényelmes, jobban szeretem ha szabadon van a lábam. Ennek ellenére nem mondanám, hogy baj lenne aki nem így csinálja. Mindenkinek maga döntése, hogy mit és hogy szeret viselni.

19/L

2019. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!