Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hordtatok már crop...

Lányok, hordtatok már crop topot utcán hideg időben? Ha igen, milyen indokkal?

Figyelt kérdés
Én láttam már lányt így utcán.

2019. ápr. 14. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát aki jól megakar fázni az biztos.
2019. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert egyáltalán nem találom jó bulinak azt, hogy művesével ücsörögjek a négy fal között egy ilyen egyszeri hülyeség miatt.

Én még 20 fokban is képes vagyok megfagyni, pedig jóval melegebben öltözöm az átlagnál.

Nyáron is csak akkor kezdek el lengébb dolgokat hordani, ha már tênyleg lerohad rólam minden.

2019. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem, eszembe se jutna

hidegben mindig rendesen, rétegesen felöltözök

2019. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Stílusosak akarnak lenni. Nekem is van egy ilyen osztálytársam. Már a hónap elején derékig érő műbőrdzseki volt rajta és crop top. Aztán nyavajgott hogy fázik, de a fő a divat. :D
2019. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennek a "divat" utan....

igazabol sose ertettem, mikor telen a szakado hoban a bundas csizmamban, a nagy teli kabatban vacogtam elottem meg setal a kiscsaj tornacipoben es bordzsekiben.... biztos jo volt tudogyulladast kapni, en inkabb nezek ki ugy mint egy pufi hoember de legalabb nem lesz 40 fokos lazam meg vesegyulladasom.

2019. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. De titeket miért zavar? :D
2019. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mert nem megyek a divat után és nem szeretnék vesebeteg vagy meddő lenni
2019. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!