Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolai állásinterjúra ez az...

Iskolai állásinterjúra ez az összeállítás mennyire felel meg?

Figyelt kérdés

Először is férfi vagyok.


Fekete V-nyakú pamut pulóver, alatta fehér ing piros nyakkendővel. Sötét (feketés(?)) színű bársony nadrág ünneplős cipővel.


Nem nagyon értek hozzá, ezért is teszem fel a kérdést.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 14. 19:31
 1/8 anonim válasza:
68%
A nyakkendőt ne vedd fel. Az túl sok.
2019. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is furának éreztem, de most már tuti, hogy nem veszek nyakkendőt. :) köszönöm
2019. ápr. 14. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi az az iskolai állásinterjú? Milyen állásra?
2019. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a nyakkendő egyáltalán nem sok, viszont így látatlanban ez egy elég öszvér összeállításnak tűnik.


Az biztos, hogy én dobnám a fekete pulóvert és valószínűleg azt az igen sötét kék nadrágot is. Nem hiszem hogy egy állásinterjún ez keltené azt a benyomást, amit te el akarsz érni. A kordbársony, mint anyag viszont szerintem jó választás.


Plusz mi az a bizonyos "ünneplős cipő"? Ilyen kategória nem létezik, amit meg általában annak neveznek, az elég sok kategóriát lefed.

2019. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy iskola által hirdetett interjúra megyek a suliba.


Azért gondoltam ezt, mert nem szeretnék zakót, öltöny nadrágot felvenni. A cipő fekete bőr, hosszú orral.

2019. ápr. 14. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A párom egy hivatalba ment állásinterjúra karbantartónak. Öltönybe ment és kifejezetten tetszett nekik hogy normálisan felöltözött. Ezt csak azért mondom hogy nem feltétlen kell a munkakörhöz igazítani hogy mit veszel fel interjúra. Piros nyakkendő nem kell, ezt leszámítva jó lesz szerintem.
2019. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a nadrág barnás-fekete, nem kékes. Fogalmam sincs, hogy jutottam el a kékhez. Az elég sajnálatos, hogy hosszú ujjú inged nincs, sokkal többre lehet vele menni bármilyen alkalomra, mint a röviddel. Javaslom néhány alapszínnek a beszerzését a jövőre való tekintettel.


Na szóval, barnás-fekete nadrág, induljunk ki ebből. Szerintem jó kontrasztot ad vele egy bordó pulóver (vagy mellény, de azt a rövid ujjú ing kizárja). Ingnek pedig inkább törtfehér vagy halvány lila, akár mintás. Ilyen szempontból pedig nyakkendőből is inkább horgolt vagy mintás, ha veszel fel.


Zakót hosszú ujjú ing híján maximum a pulóverre tudnál venni, plusz nem hiszem, hogy volna megfelelő a szekrényedben és hajlandó lennél beruházni egy újra. Az ingekkel együtt ennek pótlásán is el elhet majd gondolkodni a jövőben.


Cipőnek pedig inkább egy barna captoe, ha ilyen casual-re veszed a figurát.

[link]


Az eredmény kb. ehhez állhatna közel (pontosabb képet nem találtam):

[link]

2019. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Na de még mindig nem tudtuk meg hogy milyen állásra. Portásnak? Titkárnak? Tanárnak? Igazgatóak? Gazdasági vezetőnek? Konyhai személyzetnek?

Egyáltalán általános/középiskolába, vagy egyetemre?

Nyilván te is érzed hogy nem mindhez ugyanaz az öltözet illik.

2019. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!