Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a wish...

Rendelt már valaki a wish oldalról ruhákat? Mi a tapasztalat? Olyat küldenek ami a képen van?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen

2019. ápr. 15. 18:38
 1/2 Metionin ***** válasza:
Igen, én rendeltem többször és csak egyszer kaptam olyat amivel nem voltam elégedett. Érdemes azokat nézni ahol sok értékelés és kép van a vásárlóktól.
2019. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez is olyan mint az ebay, van ami jó, van ami pocsék.


A kép 99%ban nem az általuk gyártott termékről készült.

Általában az van, hogy látnak valamit etsy-n vagy egyéb oldalon pl. tumblr és lekoppintják.


Ami tipikus, hogy pl. a minta lemállik, az anyag izzadós, mintás póló fürdőruha anyagból, és a cuccok ázsiai nőkre vannak szabva akiknél az XXXXL nem 2 métert jelent, hanem 165 centit csak

vastagabb derékkal de mell nélkül.

Ettől függetlenül lehet jó amit rendelsz, de számíts a legrosszabbra.


Ezért ne az eladó fotóját nézd, hanem a többi vásárlóét. Ha az okés, akkor sokkal inkább valószínű hogy jó lesz amit kapsz.



Ami pozitív, hogy olyan ruhákat is árulnak amit vagy csak egy-egy ember készít egyedileg és esélyed sincs megfizetni, vagy aranyárban vannak egy elismertebb márkától. Ilyesmit nem lehet boltban venni.

2019. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!