Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális hogy egy új Converse...

Normális hogy egy új Converse cipő brutálisan kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, ma hordom először. Nem is emlékszem, hogy volt-e a lábamon ennél kényelmetlenebb cipő. Rossz helyen vannak a varrások, nyomja és töri a lábfejem.

Ez normális, és majd "betörik", megpuhul, vagy mi baja van?

Megörültem, mikor láttam, hogy bármennyire vegyesek a vélemények a márkáról, azt kb mindenki elismerte, hogy nagyon kényelmes... én nagyon nem ezt tapasztalom. :(

Másnak is ilyen eleinte? Jobb lesz idővel ahogy hordom?


2019. ápr. 16. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte minden cipőre igaz. Minden embernek kicsit más a lába, és a cipőnek hozzá kell igazodni. Adj neki egy pár hetet.
2019. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos előfordulhat. Szerintem pontosan a cipő fazonja miatt az egyik olyan, ami eléggé lábfejforma függő, hogy kinek mennyire kényelmes. Alapból nem egy extra, bár a II. Lunar talpbetétje sokat javít a helyzeten. Valamennyit fog javulni a helyzet egyébként.
2019. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A talppal nincs gond, a lábfejem tetejét dörzsöli. :(

Eddigi sportcipőim nem csináltak ilyet... Remélem, fog javulni.

Köszi a válaszokat!

2019. ápr. 16. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyapjúzokni, 2-3 nap kihagyás két viselés között.
2019. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt a conversem eleinte. Rendszeresen feltörte a kislábujjam is.

Aztán beleszoktam.

2019. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltöri a sarkam és a làbujjamat.

Ha több mapig hordom, akkor hozzászokik a lábam,viszont ha kihagyok 1 hetet akkor már megint feltöri a làbam.

Szerintem nem a kényelmes cipők közé tartozik, és még túl árazott is.

2019. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

A converse az egyik leinkább túl hypeolt márka. Egy gyenge-közepes minőségű cipőt adnak el olyan áron, amiből már veszel egy 1000x kényelmesebb memory foam-os cipőt. Ugyan ez igaz az alap vans cipőkre is, bár az újabbakat (pl iso) még nem próbáltam.

Ha 20ezer körül keresel kényelmes cipőt akkor nézz szét a sketchers-ben. Vagy a sport factoryban is lehet kapni régi modelleket alacsony áron.

2019. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#7

Mint írtam, tegnap vettem meg, így ez már tárgytalan. Meg amúgy se ez volt a kérdés. :D

2019. ápr. 16. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vastagabb zokni. Amint bejárod imádni fogod. Nekem mindig a sarkam törték fel az első napokban, nem is értem hogyan.
2019. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van és kényelmes lesz, mert jelen pillanatban legszívesebben a kukába vágnám. :DDD
2019. ápr. 17. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!