Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek a ruha bolyhosodásá...

Mit tegyek a ruha bolyhosodásának megelőzése érdekében és mit tegyek, ha már megtörtént?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
megelőzni nem tudom hogy kell, utólag borotvával lehet kezelni. vagy lehet kapni boholytalanítót, ami úgy néz ki mint egy kis elektromos borotva, egy viszonylag nagy lyukú kerek rosta, mögötte kés forog. de vigyázz mert mindkettővel ki lehet lyukasztani a ruhát! figyelj arra, hogy ne legyen ráncos, inkább húzd ki egy kicsit, nehogy belekapjon az anyagba
2019. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

megelőzésnek jó lehet, ha megfelelő hőfokon mosod a ruhát (ez rá van írva a belevarrt címkére) és ha mosásnál kifordítod a bolyhosodásra hajlamos anyagú dolgokat

nem mondom, hogy ezzel teljesen elkerülhető, de nekem sokat segített, így jobban bírják a ruháim


kezelésre meg én is csak azt hallottam, amit az első válaszoló már írt

2019. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. ápr. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!