Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy kb.175 cm...

Szerintetek egy kb.175 cm magas férfinak milyen méretű ruhák kellenek, hogyha normális alkat? Milyeb betű jelzéssel ellátottak? (S, M, L, XL, stb. )

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem L-es.

Unokaöcsém ekkora, vékony, és ő is már M-es és L-es ruhákat hord a magassága miatt.

De maga a kérdés fura. Nincs olyan, hogy kellene. Főleg azért, mert eleve össze-vissza van minden méretezve.

Nekem van s-es és l-es ruhám is, pedig ugyanakkora mindkettő :D

2019. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom ilyen magas, neki L és XL van... de van 1-2 pólója ami M... sajnos tökéletesen megbízhatatlan a méretezés, nekem is van S és L pólóm is.... :/
2019. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bő 10 centivel magasabb vagyok nálad, arányos alkat, és az L majdnem mindig tökéletes. Nagy ritkán plusz-mínusz 1 méret. Szerintem neked általában elég kell legyen az M.
2019. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
M.
2019. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyébként inkább azt ajánlom, hogy mérettáblázat szerint válassz.

Itt látom, hogy többen írják az M-es méretet. Én vagyok a 2-es válaszoló, nálunk a párom párszor már kapott M-es pólót ajándékba, azok 90%-a nálam köt ki alvós/otthonkás pólónak, mert rám jó. Mostanra már nem is igazán értem, mire jók a "betűs" méretek, tök semmitmondóak.

Cm-ben megadott méret a tuti!

2019. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Párom 172 centi és S-es ruhákat hord.
2019. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Enyém meg 173 körül van, 60 kiló és M-es pólót hord.
2019. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
M-L
2019. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!