Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe szokott kerülni...

Mennyibe szokott kerülni szalagavatóra a keringőruha bérlése?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom és szeretnék előtte tájékozódni, hogy mi az átlag. Amúgy Pesten szalont is ajánlhattok akár :)

2019. ápr. 17. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
15 volt ismerősnek.
2019. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
13 éve volt a szalagavatóm, akkoriban 6 és 25 ezer között mindenféle ár előfordult, gondolom, most sem kisebb a szórás. Sétálj végig a Nagykörút mindkét oldalán, nagyjából minden második házban akad egy szalon. Úgy emlékszem, régen többen dicsérték a Glória szalont, az még most is megvan, bár már nem tudom, hogy annak idején megfordultam-e egyáltalán ott is.
2019. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem novemberben volt a szalagavatóm, végigmentem a Teréz körúton, voltam kb 8 szalonban (végül nem Bpről lett ruhám), kb mindenhol 25-35 ezret mondtak. Ha valami kis egyszerű, régebbi fazon akkor olcsóbb, ha extrás, színes, pántnélküli akkor drágább. Egy helyen lett volna 15ért de ott szakadtak, koszosak, csúnyácskák voltak a ruhák.

Egyébként a Boglárka szalonból volt tőlünk sok lánynak, ott tényleg foglalkoznak az emberrel. Viszont mivel híres és sok méretben van náluk ugyanaz a fazon, előfordulhat, hogy másnak is olyan lesz a ruhája, mint neked(ha onnan bérelsz).

Ebben a 25-35 ezerben 1-2 helyen benne van a cipő (na semmi extra, 1 pár sima fehér magassarkú) de általában nem, vagy rá kell fizetni vagy nem is adnak egyáltalán. Kiegészítők (nyaklánc, tiara, kesztyű) szintén plusz pénz.

2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kölcsönzőtől függ, ki lehet fogni 15-20 ezerért, és 40 ezerért is. Az enyém anno például 35 ezer volt.
2019. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 éve (Budapesten) 18 és 45 ezer között mozgott az osztályban. Az Oktogon és a Nyugati közt a Nagykörúton tényleg nagyon sok szalon van, érdemes rászánni egy délutánt.
2019. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!