Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az öltözködés a huszonév...

Mi ez az öltözködés a huszonéves lányoknál?

Figyelt kérdés
Egyre többen nem nőiesek, hatalmas kabát,hülye sapka, mackónadrág,bazinagy sportcipő. stb..

2019. ápr. 17. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Biztosan újabb szenny került be az USA-ból. Mint legutóbb a férfi cicanadrág amivel kihangsúlyozzák a görbe pipaszár lábaikat.
2019. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Van aki a divat miatt csinálja, van olyan is aki le szarja a divatot és így érzi jól magát. Én is szívesen vennék fel olyan kabátot, csak rajtam úgy nézne ki mintha le hánytak volna
2019. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez a divat hogy fiú meg alvós dolgokat hordanak:D

Boyfriend nadrág, XXL mackó felső stb ez megy most.

2019. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Rossz nőiesnek lenni, szar, ha bámulnak.
2019. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy rossz nőiesnek lenni. Plusz nekem nem azt jelenti hogy teljesen full feszülőset meg kivágottat hordok, akkor meg miért bámulnának meg?
2019. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Én ugyan még nem tapasztaltam ezt a divatot, de ez sem rosszabb, mint a jóga gatya vagy a gumicsizma. Öltözzenek nyugodtan hülyén. Könnyebb megtalálni azokat a nőket, akiknek esze is van.
2019. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Rohadjanak meg amiert mernek kenyelmesen oltozni, tenyleg ☺️

Nevettseges vagy ezekkel a kerdeseiddel. Egy szep no macko nadragban csocs kidobas nelkul is szep no lesz.

Kotelezo farmert hordani nem vehet fel melegitot?

Kotelezo a feszulos felso nem vehet fel bovebbet?

Egy no nem vehet fel sapkat? Nem hordhat sportcipot? Hat ocsem menjel akkor a plazacicakhoz.

[link] O is szep no attol fuggetlenul, hogy sportos stilusban oltozkodik:)

2019. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha valakinek mackógatya kell, hogy kényelmesen tudjon öltözni, az nem tud a méretének és alkatának megfelelően vásárolni.
2019. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem alaptörvényi szinten kellene szabályozni az öltözködést. Csak és kizárólag ősmagyar, turulvérben áztatott szittyaruhákat lehessen hordani, legyen kötelező nyakban a feszület, a férfiak csak feketében járhassanak, a nők csak rózsaszínben, sajátítsa ki az állam a ruhaboltokat. Észak-Koreához hasonlóan, ahol meg van szabva a hajviselet, úgy itt is legyen megszabva az, hogy legfeljebb húsz öltözék közül választhasson a nép. Tíz nőknek, tíz férfiaknak. Aki mer eltérően öltözködni, mint mások, azok nyilvánosan köveztessenek meg, ha nagyon súlyos a vétek, tehát nem hordta elég büszkeséggel a nagymagyar és turbókonzervatív, matyóhímzéses és darutollas kalapját, akkor a főtéren akasztassék fel! - így rendelteté Isten, Odin, Zeusz, Allah, és minden szent, akik csak azért lettek szubsztanciává, hogy eme csodálatos és kiválasztott, egyedülálló, mindenek felett elhelyezkedő népet, a magyart is megteremthessék. Ez az Isten igéje. Ámen.
2019. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Kényelmes.

Őszintén, a mindennapokon tojok a nőiességre, a páromnak szeretnék csinos lenni, nem melóban a random kollégáknak, meg Béla bának a vonaton, a hétköznapokat túlélni akarom, a lehető legkényelmesebb keretek között.

Mondjuk mackógatyában nem mennék sehova, az már túlzás nekem.

2019. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!