Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék rendelni cipőt a...

Szeretnék rendelni cipőt a vansolcson-hu-ról, de mennyi a szállítás ára? Valakinek van róla tapasztalata? (Postaköltség becslésénél 5kt ír, de akkor semmit se spórolok :D )

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé kamu ez az oldal már csak a neve alapján is, úgyhogy jobban teszed ha nem rendelsz onnan😉
2019. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű oldalakról nem érdemes semmit venni. Vagy hamis vagy meg sem kapod.

Idén készült weblap. Elérhetőséget, cégnevet, címet én nem találok.

Megakartam nézni a facebookját lent a linken de kapásból a hirdetését hozza be megosztásra.

2019. ápr. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne. Kapnál egy másolatot jobb esetben vagy semmit. Bármilyen oldaltérkép, vevőszolgálat link egy szintén hamis Ray Ban oldalt hoz be. Az online webshopok fix szállítási költséggel dolgoznak, mivel rendszerint szerződésben állnak futárcégekkel. 5 ezer meg abszurd, ahogy az is, hogy 68 meg 47 ezer felett is ír ingyenes szállítást.
2019. ápr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh okés köszi skacok :D Én se gondoltam bele, csak úgy megörültem :"D Akkor hagyom francba.
2019. ápr. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!