Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lenne ez a ruha iskolába?

Milyen lenne ez a ruha iskolába?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne vagány, vagy inkább vicces lenne egy fiúnak ez a ruha?

Hamarosan itt van a még jobb idő, és lehetne akár flip-flop papucsban is menni iskolába, de vajon a rövid vagy a hosszú nadrággal vagányabb, ha rövidujjú pólót húzok fel mellé? Egy baseball sapka sokat dobna-e rajta?



2019. ápr. 19. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Könyörgöm, flip-flop papucsot iskolába ne!

Inkább vegyél fel valami félcipőt, vagy vászoncipőt.

2019. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát, öcsisajt, nálunk is voltak papucsosok, no nem fliflop, az egy új fajta eh. Mármint - ha magabiztos vagy, és tudod, hogy neked jól állna, hogy hülye vagy, akkor nyugodtan. Ki fognak röhögni, ezt tudd. Nálunk is van olyan papucsos srác, aki hozott maga alá szőnyeget, meg mindenkinek van kispárnája meg takarója, hogy otthonos legyen a fapados pokol rendszer, de ez a papucs dolog már önmagában annyira trash, hogy sok benne a potenciál. Szal tőled függ, hogy kukába cssznek e vele együtt vagy te leszel a laza menő csávó. Bár ha itt kell feltenned a kérdést, gondolom nem olyan nehéz rájönni. Én biztos nem tenném tho. Hosszú nadrággal meg aztán egyenesen öngyilkosság, de a strandon is, geez, hát hogy néz az ki. Na. A sapka nem oszt nem szoroz, épületben meg amúgy is le kell venni. Szóval én nem akarlak visszafogni, teljesedj ki, én mondjuk nem venném fel, de idk, ha neked ez tetszik, akkor hajrá!


Most nézem csak, annyi szleng és argo van ebben a szövegben, hogy negyven felett már problémás lehet értelmezni. De hát idc , gondolom te középsulis vagy? Lol remélem egyetemre nem így mész.

2019. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egyetem, a csajniz meg arab cserediákok minden nyáron így vannak. 2-3 (kolis) magyar fiú is azért van így, bár én nem vagyok kolis. A többi leginkább *bácsi*, bár az arabok is leginkább *bácsi*-k, csupa felnőtt *bácsi*, Fujj!

A prof sokszor rá se hederít, ki mit hord. A többiek meg tudják, hogy *hülye* vagyok. Tehát LOL, egyetemre mennék így :D

2019. ápr. 19. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor hajrá boi!
2019. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindenki így szokott lenni már május-júniusban és senki nem röhögi ki őket. Szerintem jól néz ki rövid és hosszú nadrággal is, viszont baseball sapka hát nem tudom attól függ milyen...
2019. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!