Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Milyen lenne ez a ruha iskolába?

Mennyire lenne vagány, vagy inkább vicces lenne egy fiúnak ez a ruha?

Hamarosan itt van a még jobb idő, és lehetne akár flip-flop papucsban is menni iskolába, de vajon a rövid vagy a hosszú nadrággal vagányabb, ha rövidujjú pólót húzok fel mellé? Egy baseball sapka sokat dobna-e rajta?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, papucs, flip-flop, iskola, strandpapucs, vagány

ápr. 19. 18:11  Privát üzenet  

A válaszok

Könyörgöm, flip-flop papucsot iskolába ne!

Inkább vegyél fel valami félcipőt, vagy vászoncipőt.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 19. 18:25 Privát üzenet

Hát, öcsisajt, nálunk is voltak papucsosok, no nem fliflop, az egy új fajta eh. Mármint - ha magabiztos vagy, és tudod, hogy neked jól állna, hogy hülye vagy, akkor nyugodtan. Ki fognak röhögni, ezt tudd. Nálunk is van olyan papucsos srác, aki hozott maga alá szőnyeget, meg mindenkinek van kispárnája meg takarója, hogy otthonos legyen a fapados pokol rendszer, de ez a papucs dolog már önmagában annyira trash, hogy sok benne a potenciál. Szal tőled függ, hogy kukába cssznek e vele együtt vagy te leszel a laza menő csávó. Bár ha itt kell feltenned a kérdést, gondolom nem olyan nehéz rájönni. Én biztos nem tenném tho. Hosszú nadrággal meg aztán egyenesen öngyilkosság, de a strandon is, geez, hát hogy néz az ki. Na. A sapka nem oszt nem szoroz, épületben meg amúgy is le kell venni. Szóval én nem akarlak visszafogni, teljesedj ki, én mondjuk nem venném fel, de idk, ha neked ez tetszik, akkor hajrá!

Most nézem csak, annyi szleng és argo van ebben a szövegben, hogy negyven felett már problémás lehet értelmezni. De hát idc , gondolom te középsulis vagy? Lol remélem egyetemre nem így mész.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 19. 18:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez egyetem, a csajniz meg arab cserediákok minden nyáron így vannak. 2-3 (kolis) magyar fiú is azért van így, bár én nem vagyok kolis. A többi leginkább *bácsi*, bár az arabok is leginkább *bácsi*-k, csupa felnőtt *bácsi*, Fujj!

A prof sokszor rá se hederít, ki mit hord. A többiek meg tudják, hogy *hülye* vagyok. Tehát LOL, egyetemre mennék így :D

# 3/5Időpont ápr. 19. 18:40 Privát üzenet
Hát akkor hajrá boi!

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 19. 19:32 Privát üzenet
Nálunk is mindenki így szokott lenni már május-júniusban és senki nem röhögi ki őket. Szerintem jól néz ki rövid és hosszú nadrággal is, viszont baseball sapka hát nem tudom attól függ milyen...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 21. 01:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek milyen szettbe menő, és egyben stílusos menni iskolába?
Szerintetek lehet ebben iskolába menni?
Mi a véleményetek a Girl Power feliratú pólókról? Iskolába nagyon ciki hordani? 16/l
Hogyan tudok "elegánsan" öltözni iskolába?
Hasonlóba gáz elmenni iskolába? 15/L
Milyen ruhákat vegyek fel az iskolába?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!