Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggings alá tangát vagy...

Leggings alá tangát vagy franciát vegyek fel ha futni megyek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
En itthonra lexarom, csak ne csipke legyen. Kondiba/utcara ha jarnek biztos tangat vennek szuk edzocucc ala
2019. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A franciának átlátszik a vonala ha lépsz, szóval tanga
2019. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Tangát szoktam, mindig testszínűt, lézervágott jobb.
2019. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha futni mész, miért szempont a divat? Az futópályát nem érdekli, hogy milyen a sminked, milyen magas, milyen karcsú vagy és az sem, milyen fehérnemű van rajtad.

Miért fontos a bugyi színe, formája, ha csak futni mész? A magam részéről azt gondolom, inkább legyél praktikus, mint divatos. Ennek tudatában semmiképp nem tanga - hisz ugye az egészségtelen - és nem hiszem, hogy a futópályán bárkit is érdekel, hogy látszik-e a vonala, avagy sem. Ott mindenki fut, nem ismerkedik. Magasról tesz rá mindenki, mi van rajtad.

Légy realista, és lásd be, ez nem szabad, hogy szempont legyen. Válassz kényelem szerint!

2019. ápr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

"Ha futni mész, miért szempont a divat?"

Nem ez volt a kérdés. A kérdező még csak ki sem tért a divatolásra.


"Az futópályát nem érdekli, hogy milyen a sminked, milyen magas, milyen karcsú vagy és az sem, milyen fehérnemű van rajtad."

Erről sem volt szó. Egyébként meg valóban nem érdekel senkit. Bár nem tudom, figyelted-e vagy tapasztaltad, akár magadon is, hogy az emberek megnézik egymást függetlenül attól, hogy mi van az illetőn. Ebből kiindulva, téged az miért zavar, ha valaki szeretne (akár) edzés közben is kinézni valahogy?

2019. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó.

Mert ez nem erről szól. Ha valaki arra figyel, hogy nézzen ki, miközben edz, az már nem 100%-ban arról szól, ami a lényeg: a test és lélek karbantartásáról és az egészségmegőrzésről.

S tény, nem használta ezeket a szavakat, de a háttérben a másoknak való megfelelés gondolata húzódik meg (divat).


Még egyszer, hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak: azt vegye fel a kérdező, ami a legkényelmesebb, a legegyszerűbb, és ne azt, amit csinosnak vél. Ha a kettő a választék, más nem lehet, akkor mindenképp francia.

2019. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Köszi a választ. (Egyébként nem biztos, hogy másnak a francia egy kényelmes fazon, nekem biztosan nem :P)
2019. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg épphogy a tanga a kényelmesebb, szóval én cáfolnám ezt az elméleted.
2019. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Én fecskét szoktam.


F/42

2019. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Én tangát veszek a leggings alá. 30F
2019. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!