Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyat vegyek a...

Milyen harisnyat vegyek a kockas nadraghoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok lanyok. Ki akarok oltozni egy buliba es egy talalkozora es fel akarok venni egy elegans kockas nadragot magas sarkuval csak az a gond, hogy nem tudom milyen harisnyaval vegyem. A baratnom mondta hogy vegyek borszinut 15-20 denes, de en nem tudom el donteni hogy milyen legyen. En gondoltam egy 20 denes fekete hosszura. Vegyek fel hosszut vagy terdig ero harisnyat? Ti hogy vennetek fel az en helyembe?
2019. ápr. 20. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Inkább testszínűt, ne feketét.

Ha hosszú a nadrág, akkor elég a nylon zokni is, nem kell harisnyanadrág.

2019. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen hosszu a nadrag, en gondoltam a harisnyanadraghoz mert talan huvos lesz kint es gyakran hordom
2019. ápr. 20. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Erdekes hogy a férfiak ekkora ügyet nem csinálnak abból hogy azon a kis részen ahol kilátszik a zoknijuk vajon milyen is legyen... F
2019. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Testszínűt. Az mindenhez passzol, a fekete már bajosabb.


Mostanában sokszor látom, h boldog boldogtalan fekete harisnyában van sokszor olyan összeállításban, amihez nem igazán passzol. Aztán valaki felvilágosított, h a testszínű harisnya gáz, a fekete az menő meg dögös. Jah, főleg egy vékony lábú csajszin, tényleg nagyon szexin mutat a fekete harisnya... Már csak mert ugye a fekete optikailag vékonyít. És iszonyat hülyén áll néhány lányon, de az nem számít, hisz most a fekete a menő, a testszínű gáz. Pedig nem a harisnya színétől lesz valami béna vagy nem béna, hanem az összhatástól. Szóval szerintem nem kell tartani a testszínűtől (látod, a barátnőd is azt tanácsolta), ha az öltözék azt kívánja meg, akkor azt kell felhúzni, nem pedig a feketéhez ragaszkodni makacsul.

2019. máj. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nadrághoz nem tökmindegy.
2019. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben szerintem kár rendes harisnyát nadrág alá felvenni. Mondjuk az sem mindegy, milyen az a kockás naci, passzos vagy laza, mennyire ér le a vége (pl bokánál vegződik, vagy a lábfejre is takar valamennyit) Mert nekem ezektől szokott függni, h harisnyzokniból térdig érőt húzok, vagy csak bokáig érőt. Amúgy gyakrbban hordok térdfixet, mert sokkal prktikusabb, mint a bokafix. A térdfixet is lehet bokakent hordani, ha miután teljesen felhúztam, visszatolom a gumírozást a megfelelő helyig. Szerintem irtó ciki, ha a hrisnyazokni teteje látszik a nadrág alól, és pont ezért kedvelem jobban a térdig érőt, mert azt be lehet úgy állítani, h tutira ne latszódjon a gumis vége. Bokaharisnyánál nem igazán. Így én a bokáig érőt, csak passzos farmerokhoz, cicanadrághoz,(mert ezeknél atüt a térdfix gumírozása, és látszik a vádlimon) illetve bokacsizmához, csizmához veszem fel (amiböl tutira nem latszik ki a harisnyazokni, mert lentebb van a gumirozás a lábbeli tetejénél. Egyébként minden más esetben térdfixet húzok. Remélem tudtam hasznosítható dologgal szolgálni.

25/l

2019. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Csizmához,bokacsizmához minek a harisnya?

Úgy sem látszik ki.

2019. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sima testszínűt, nagyon csini úgy
2020. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!