Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A keringőruháknál ez hogyan...

A keringőruháknál ez hogyan szokott lenni?

Figyelt kérdés

Idén novemberben lesz a szalagavatóm, és lassan elmennék ruhapróbára, mert azt mondják, nagyon hamar elkapkodják a szépeket. Ugyanakkor éppen egy ilyen summer body projecten dolgozom, 90 napos szétválasztó diéta közepén tartok, és elképzelhető, hogy fogyni fogok még a szalagavatóig (természetesen utána is igyekszem majd megtartani). Ha most elmegyek a ruhapróbára, és utána a súlyom változik, lehetséges, hogy nem lesz jó a választott ruha? Nem nagy súlyvesztésről van szó, csak mégis aggódom. Menjek inkább később, vagy ezek a ruhák állíthatósak, és csak a fűzőt kell kicsit kevésbé/jobban meghúzni, és ugyanúgy illeszkedni fog? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Előre is köszi a választ!



2019. ápr. 21. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges most elmenned ruhát próbáni.


Nekem 4 éve volt szalagavatóm, december elején, ha jól emlékszem szeptember közepén/végén mentünk ruhát próbálni.

2019. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. Nekem szintén novemberben lesz,és én már voltam két helyen, ahol mondták is, hogy milyen jó hogy most jöttem, most még tudok válogatni. Ha fűzős ruhát választasz, akkor nagyjából mindegy mennyit fogysz, meg tudják csinálni, hogy jól álljon, maximum jobban meghúzzák. Illetve, ha nívósabb helyen nézel, akkor úgyis rádigazítják. Remélem tudtam segíteni, jó táncot!🕺🏼
2019. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oke, megnyugodtam, köszi mindkettőtöknek :)
2019. ápr. 21. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én júniusban néztem és foglaltam ruhát. Ugyan nem nagyon változott a súlyom de pár héttel előtte amikor szóltak menni kellett megint próbálni és akkor megcsinálták olyanra, hogy jó legyen. Amúgy decemberben volt.
2019. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Én tavaly decemberben szalagavatóztam. Előtte júniusban kiválasztottam a ruhát, majd kb 2-3 héttel a szalagavató előtt el kellett menni még egyszer és akkor mindent lemértek, rám igazítottak.

Egy tipp, amit szerintem mondanak majd neked, de azért jobb biztosra menni: Legyen saját keringős cipőd (amit a szalonokban tudnak adni az általában elég kopott és nem is egészen a te méreted) és vidd el a cipődet arra a próbára, ahol rád igazítják. Így a ruha hosszát a cipő magasságához tudják beállítani. ja, és ez igazából egyéni ízlés kérdése de szerintem praktikus ha van pántja a cipőnek, úgy biztos nem fog leesni. És a szalagavatóra vigyél majd sebtapaszt, amivel le tudod ragasztani a cipő talpát, mert lehet, hogy csúszni fog a színpad (de először próbáld ki a tapasszal, mert lehet, hogy ront a dolgon, nálunk legalábbis mindkét vélemény megvolt).


Élvezd majd ki a szalagavatóra készülést és az előadást, mert nagyon hamar vége lesz!

Sok sikert!

2019. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha ezt az eladónak mondod a szalonban, ő tudja a legpontosabb választ adni. Én szeptemberben voltam ruhát nézni és tényleg alig volt választási lehetőség. Kiválasztottam ami tetszett, aztán nem sokkal a szalagavato elött kellett ruha próbára menni ahol rám igazították.
2019. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válassz fűzőset, az igazítható.

és/vagy

Kiválasztod most a ruhát, és szalagavató előtt néhány héttel visszamész felpróbálni, akkor rád tudják igazítani.

2019. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!