Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sehin webshopon előre el kell...

Sehin webshopon előre el kell utalni a pénzt? Lehet esetleg utánvételes fizetést igényelni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok a kártyás fizetéstől. A Shein webshop megbízható?

2019. ápr. 21. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Csak átutalni lehet, csak videókat láttam, azok alapján megbízhatónak tűnik.
2019. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

„Csak átutalni lehet”


Ne írjatok már választ, ha nulla információval rendelkeztek az online pénzügyekről. Az átutalásnak semmi köze a kártyás fizetéshez.


Az oldalon egyébként bankkártyával lehet fizetni, ma meg persze paypal által is. Utánvétet pedig felejtsük már el külföldi webshopok esetében. Irreális elvárás.


Nem ismertem a webshopot, de pár blogot és véleményt elolvastam róla, azt kapod amire számítani lehet. Olcsón olcsó ruhákat. Sokszor rossz méretezéssel, egyéb kellemetlenségekkel. A minőség nem mindig lesz kiemelkedő. De nyilván nem fogják ellopni a pénzed. Kártyás fizetést szinte kötelező használni a mai világban, ha nem akarjuk magunkat feleslegesen szopatni (online vonatjegy vásárlás, online mozijegy sorban állás nélkül, online vásárlás külföldről, online számla kiegyenlítés stb stb). Szóval meg kell szokni a gondolatot, hogy ez nem ördögtől való és utána olvasni kicsit. Mert igen, van ahol nem életbiztosítás megadni az adatokat, de ott ordít is róla minden:)

Például, ha nem látod a kis lakatot/https feliratot az URL előtt akkor inkább hanyagold. Ilyesmik.

2019. ápr. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel külföldi oldl, nincs utánvét. Az csak magyar webshop esetén lehetséges.

A 2.tokjol leirta.

2019. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2019. ápr. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!