Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik záróvizsgára színes...

Illik záróvizsgára színes ingben menni, egyáltalán milyen javasolt, képet linkeltem?

Figyelt kérdés
Felsőfokú 2 és fél éves okj-s vizsgáról lenne szó, tehát nem ballagási. A tanárunk azt mondta, hogy csinosan öltözzünk fel vizsgára, de ezt nem fejtette ki jobban, csak utalt rá hogy ez pozitív benyomást kelt majd a vizsgabizottság előtt. Nem tudom mennyire illik elütni a tipikus fehér ing fekete nadrág kombótól. Én egy szép színes ingre gondoltam (fehér nincs is), egy zöld vagy kék, esetleg pirosas és ezt elegáns fekete nadrággal ötvözném, esetleg egy fekete vagy fehér blézer, habár az utóbbi szerintem elhagyható, mert júniusban elég meleg lesz ahhoz.

2019. ápr. 22. 10:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 22. 10:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2019. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Meg még ez, csak nyilván begombolva:


[link]

2019. ápr. 22. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sötétkék blúzban államvizsgáztam fekete ceruzaszoknyával, senki nem szólt érte, nem rontották le az eredményemet. Ne legyen túl rikitó vagy csicsás (nem kell strassz, csipkebetétek stb) aztán akkor jó lesz.
2019. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a legelső linken lévő csipkés már sok lenne.
2019. ápr. 22. 11:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első csinosabb, inkább abban menjél.
2019. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem alkalmas viselet. Mindegyik casual, amit egy átlag hétköznapra vesz fel magára valaki.
2019. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az első nem tűnik annyira hétköznapinak a csipke miatt. Nem tudom a fehér ing miért ünnepélyesebb.
2019. ápr. 22. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani akkor már inkább az első. A második túl hétköznapi.
2019. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha már színes akkor szerintem maradj az egyszerűbb szabásnál. Mint például ez.

[link]

Nekem az a 2 amit küldtél inkább buliba vagy valami nem hivatalos ünnepre el tudok képzelni, de vizsgázni nem. De azok közül ha választani kell inkább az első. Mikor olvastam, hogy milyen színeket soroltál akkor az volt az első gondolatom, hogy világoskék. De egy mély, sötétkék is jó szerintem. A piros fekete párosítás nekem nagyon latin amerika.

[link]

Itt például a sötétkék nagyon szép.

2019. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!