Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oltozkodjek divatosabba...

Hogyan oltozkodjek divatosabban? :D

Figyelt kérdés

Altalaban farmert, tornacipot es egy sima polot szoktam hordani. Viszont szeretnek sokkal divatosabb lenni. Peldaul nezegettem ilyen divat oldalakat es ott lattam olyat hogy egy farmernadrag, abban egy ov, es akkor a polo, vagy valamilyen bluz bevan turve. Szerintem ez jol nez ki valamilyen nyaklanccal es karkotovel. Vagy olyat is lattam hogy a polot elol megkotjuk az is jol tud kinezni csak szerintem az inkabb nyaron. Csak nem tudom hogy a tobbi ruhamat hogy hordjam vagy hogy mit mivel. Röviden leirom hogy milyen ruhaim vannak. Pulcsik: turkizkek, fekete, feher, feliratos, mintas, simak

Polok: vannak hosszitott poloim, es has poloim (azokat csak magasdereku nadraggal hordom) mindenfele polom van mintas, , egyszinu, feliratos Nadragokbol : Van fekete, fekete szaggatott, sima kekek, feher. Ezenkivul meg kardiganjaim is vannak. Szoknyat nem hordok. Meg perszeb vannak sortjaim de azt meg nem mostanaba fogom hordani :D Cipokbol pedig csak sportcipoim vannak. Tudnatok tippeket adni hogy hogyan tudnek divatosabban oltozkodni? :)



2019. ápr. 22. 15:57
 1/1 qborka ***** válasza:
47%

Szerintem a mostani divat borzalmas, inkább nem kövesd. Keress olyan ruhadarabokat, amik illenek az alakodhoz, ezekből szerezz be jó minőségűeket. VEgyél ingeket, blúzokat -ezeket nem említed, hoy lenne. Esetleg blézer, poncsó... Ezekhez aztán válogass össze több stílusú kiegészítőt ( karkötő, lánc, fülbevaló, óra)

Ha csak sportcipőd van, és elmúltál 16, akkor ideje beszerezni egy magassarkú cipellőt. Akár 3-4 cm sarokkal, kezdetnek tökéletes.

2019. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!