Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhaboltokban szoktatok...

Milyen ruhaboltokban szoktatok általában ruhákat venni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Elmegyek a plázákba és onnan akármelyik márabolt/divatház!Leggyakrabban talán a Roland divatházba megyek onnan pedig vagy a Calvin Clein-t vagy a Tommy Hilfiger-t veszem!
2019. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy csak olcsó legyen. Nem izgat mi van rajtam. Fekete póló és farmer általában. Tesco, Lidl... Ilyesmi
2019. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Van egy bolt,warp zone,blue nature,x--factory stb ruhákat árul.A promodot is szeretem.Cipőt Sebastiano,ccc,bercolini,fehérneműt efy kisboltban,néha máshova is betévedek.Esetleg a vásárban.
2019. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Nem szeretek több tízezreket elkölteni egy-egy felsőre, nadrágra, vagy ruhára, és mivel diák vagyok nem is engedhetem meg magamnak. Általában H&M-ben és a Bershka-ban vásárolok, meg van egy elég olcsó ruharendelős online oldal, a Zaful, ott viszonylag jó minőségű ruhákra lehet lelni.:)

Néha még benézek a Hádába is. Igazából az a fő szempont, hogy jó minőségű legyen, nekem jól álljon, passzoljon a stílusomhoz és persze ne legyen méregdrága.

2019. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Többnyire használtan veszem a ruháim online piactéren, ezek leginkább H&M, Clockhouse, Primark darabok. Amit nem (pl farmer, fehérnemű, zokni), azt leginkább a New Yorker vagy szintén C&A. Bár a melltartóim megintcsak Primark vagy Hunkemöller (címkés új online másodkézből), mivel a sima ruhaboltokban nincs a méretem.
2019. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
H&M, C&A, New Yorker, Orsay, Pepco, Tesco, Kik, Tally Weijl, Reserved....szerintem nagyjából ennyi.
2019. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Orsay, Zara, Promod, Springfield. De szeretem a nem márkás kis butikokat is, ott érdekesebb darabok vannak, csak egyre kevesebb ilyen üzlet van.
2019. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
asos.com, aakasha.com, ritkán asos marketplace
2019. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Zara, Bershka, Orsay, Tally Weijl, Pull&Bear, Van Graaf, Guess, Peek & Cloppenburg.

Bár eddig nem volt rá alkalmam, de nagyon szeretnék rendelni az Asos-ról, Fashion Nova-ról és a Dolls Killről.

2019. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Imádok használtruha boltokban böngészni, különlegesebb blúzokat, ruhákat szoktam itt venni, mást nem igazán. Fehérneműt, alapdarabokat a H&M-ben veszek. Szeretem a Zarát, Springfieldet, C&A-t is, de kisebb butikokban is szoktam vásárolni. Cipőket a fentieken kívül egy ismerősöm olasz cipőboltjából veszek, lábbelire költök a legtöbbet. :)
2019. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!