Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elfogadott manapság...

Mennyire elfogadott manapság ez az öltözködési forma? Nagyon 'férfias' lennék?

Figyelt kérdés

Főleg elegánsabb ruhákat hordok, iskolába és hétközbeni programokra is. Szeretek zakókat hordani (jelenleg egy bélés nélküli fekete a kedvencem, de sokféle van), ingeket és elegánsabb felsőket, vannak nadrágtartóim is (bár ritkán hordom), egy szebb övem. Főleg nadrágokat hordok, ami fehér, sötétzöld vagy sötétkék színű, de van egy szoknyám is. Nyakkendőt csak vizsgákra vagy alkalmakra hordok. Oxford cipőben szoktam járni, feketében vagy barnában, bár az egyik kényelmetlen hosszabb távon. Van kalapom is, fedora (vagy ahhoz hasonló, utazási emlék, nem sokat viselem).


Gyakran viselkedek 'férfiasan', előreengedem a többi lányt, néha meghajlok előttük, vagy kedvesemnek szólítom őket, de ezeket sokszor csak hangulat kedvéért, poénból.


Érdekel az irodalom és a művészetek is, magam is írok, párszor mondták már rám, hogy úgy nézek ki, mintha Nyugatos lennék :D


Alapjáraton humorosnak és okosnak tartanak, néha gyerekes, néha komoly személynek, igaz, szorongani is tudok bizonyos helyzetekben.



2019. ápr. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért zakóból is sokféle van, ami meghatározza ezt, illetve hétköznapokra inkább blézert szokás hordani, ha nem olyan a munkád. A nyakkendő talán kicsit túlzás, helyette lehetne egy sál is, de ez már a te dolgod. De ez összességében még nem túl "férfias". Voltam bölcsészkaron, ott mindenki ilyenben mászkált.

Amúgy nekem bejönnek az elegáns lányok, főleg ha még művészet is érdekli őket.

2019. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zakóból (a blézer elnevezést nem kedvelem, nem tudom, miért) főleg szűkebbet hordok, de a téli, vastagabbak egyenes szabásúak. Nyakkendőt pedig ritkán hordok, de a bézs a fehéren nem igen feltűnő.
2019. ápr. 22. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
De most nő vagy férfi vagy, mert nekem nem egyértelmű.
2019. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő, kedves utolsó.
2019. ápr. 23. 05:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon szexi ha egy nőt ilyen elegáns ruhában látok. Pláne,ha az inghez nyakkendőt is köt, zakó meg csak hab a tortára. Nem vagy férfias attól mert így öltözöl. Ez az Én véleményem,bár ez csak még egy férfi-vélemény...

35/F

2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!