Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron milyen nadrágot érdemes...

Nyáron milyen nadrágot érdemes hordani munkába?

Figyelt kérdés

A munkahelyem elég laza, de azért illik hosszú nadrágot választani munkába járáshoz.

Légkondi nincs + utazok napi 2*másfél órát, így olyan nadrágot keresek, amiben a lehetőségekhez képest a legkevésbé sülnék meg.

Farmer simán játszik nálunk, de az túl meleg nyáron - csak azért írom, hogy nem csak szuperelegáns szövetnadrágok érdekelnek, hanem lezserebb darabok is, sőt, kifejezetten örülnék, ha valami lazább, sportosabb stílust sikerülne találni.

Milyen lehetőségek vannak még a szöveten és a farmeron kívül, ami lazább, és alkalmas nyárra?


2019. ápr. 23. 09:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és huszonéves nő vagyok, gondolom ez számít egy ilyen kérdésnél. :))
2019. ápr. 23. 09:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felhúzol egy világos farmer térdnadrágot, azzal sincs semmi baj
2019. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szövetnadrág - nem kell szuper elegáns, vannak normál, jó vékony anyagból készült szövetnadrágok, többféle fazonban, pl. bokáig érő, szűkszárú, trapéz, bőszárú. Most elég nagy divat a bőszárú nadrág, az kellemes lehet, mert nem tapad rád és szellőzik.

De van sok nyári vászonnadrág is. Azok is kényelmesek, csak azzal az a bajom, hogy nagyon gyűrődik.

Szerintem bármilyen vékony anyagú nadrág jó lehet, ami nem tapad teljesen rád.

Orsay-ban sok vászonnadrág van, rövidebb fazonok is. Bővebb nadrágokat Promodban láttam. De biztosan vannak más üzletekben is.

2019. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] itt kapásból a 3-6. jó lehet


[link]

%C3%A1ri+nadr%C3%A1g&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjR4JmD5OXhAhXkpIsKHWd9DF4Q_AUIDigB&biw=1536&bih=730#imgrc=AZtC5wLyGUJZzM:

[link] %C3%A1ri+nadr%C3%A1g&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjR4JmD5OXhAhXkpIsKHWd9DF4Q_AUIDigB&biw=1536&bih=730#imgdii=ZZXW-IrFLmIWyM:&imgrc=AZtC5wLyGUJZzM:

[link]

2019. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, most mindenhol ezek a bokacsörgetők vannak? Szörnyű. :)))


Na akkor körülnézek az Orsayben, hátha találok valami jót. Köszönöm a tippeket. :)

2019. ápr. 23. 10:26
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Priviíró!

Igen, szeretem a cicanacikat, otthon mindig azt hordok, de munkába eszem ágában sincs abban menni, nem őrültem meg.

2019. ápr. 23. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoknya nem jó? Nyáron mindig irigykedtek ránk a férfi kollégák a hosszúnadrágjaikban, hogy egy térdig érő szoknya pont annyit takar, mint egy rövidnadrág, de elegánsnak számít.
2019. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

maxiruha/szoknya

midiszoknya

picivel térd felettig érő szoknya

midishort

bokanadrág

culottes

chino

meg vannak ezek a laza, szellős anyagból készült hosszabb gumisderekú nadrágok, nem tudom, mi a neve (h&m basic részlegen 4ezer ft)


millió verzió van, találd meg a hozzád passzolót

2019. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!