Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik mezítláb hordtok...

Lányok, akik mezítláb hordtok magassarkút, nem izzad bele a lábatok?

Figyelt kérdés
Mivel én férfi vagyok, nem igazán viselek ilyeneket, de gyakran látok hölgyeket így járkálni, és elgondolkodtam rajta.

2019. ápr. 23. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Cipőtől függ
2019. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Vannak különböző lábspray-k, amik direkt azért vannak, hogy ne izzadjon és ne csússzon a lábad.
2019. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Előfordul, hogy beleizzad a lábam, ha nagyon nagy meleg van. Nem szeretem, mert akkor csúszkál a talpam a cipőben. Amúgy megfelelő lábbeli viselése esetén ez nem túl gyakori probléma.
2019. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Most nem jönnek az okosok hogy zárt cipőt csakis harival vagy zoknival hordunk, szandit pedig mezitláb?

Mert olyat is hallottam tőlük hogy nem egészséges mezitláb cipőt hordani.

2019. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Pont azt szeretem, hogy rendesen beleizzad, és amikor leveszem, nem kell félni, hogy egy lábfétises megszeretgetné:)...
2019. ápr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly nyáron volt, hogy mezítláb voltam a magassarkú cipőben és nagyon meleg volt. Kb fél óra után beleizzadt és csúszkált benne a lábam. Nem a legjobb így...
2019. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekemn ne szokott de ez egyéntől függ ^^
2019. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

De beleizzad, persze nem mindegyikbe, de ha mégis, teszek rá, úgyse fog érződni a lábszag úgy a cipőn keresztül.



22/nő

2019. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!