Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressről pólót rendelni...

Aliexpressről pólót rendelni mennyire necces?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:


[link]


Valaki azt írta érdemesebb 1 mérettel nagyobbat rendelni a szokásosból-ez tényleg szükséges?

Tartósságra mennyire tartós egy ilyen?

Nem szeretném, hogy 4-5 mosás után szétkopna.



2019. ápr. 25. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint megrögzött alis vásárló, az alábbi tippeket adnám ;)

1. Olyat keress ahol min 30 feedback/visszajelzés van

2. Legyen pozitiv értékelése

3. Nézd meg a visszajelzések között a vásárlók feltöltött képeit

4. Olyat válassz amihez van mérettáblázat.

2019. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent írják, de nagyom minőségi cuccra ne számíts, nekem van egy éve onnan pólóim, az egyik nem kopott, nem szakadt el, a másik már fakult sokat. Most vettem két újat, ezeken nagyon színes minta van, egyelőre nem engedi a színt se. Én nagydarab vagyok, úgyhogy két méretet is rávágtam, és jók lettek. Egy pólóval szívtam be, az nagyon nagy lett, de a többi pont jó. Szerintem egy mérettel minimum nagyobbat vegyél, de kell lennie mérettáblázatnak a képeknél azt nézd át.
2019. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+ ahogy nézem eddig egy valaki rendelt ilyet akit linkeltél, hát mást nem kockáztatsz. Én se merek megrendelni egy nagyon jó pólót, mert még senki nem vett belőle xd
2019. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2/3 nem csak ezen az egy helyen árulták oldalon belül, de mindenhol csak 1-1 hozzászólás volt.
2019. ápr. 25. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ezt neked kell eldönteni, megbízol- e benne. Én nem tudom, még fontolgatom nagyon.
2019. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értek a méretezéshez, de az EUR "L"-es méret szokott jó lenni ez a táblázat nem tudom milyen szabvány:


[link]

2019. ápr. 25. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérd le egy pólódnak azokat a centijeit, amik benne vannak a táblázatban (hossz, mellkas szélesség, vállszélesség, ezek nem körméretek). A betűkkel ne törődj, azt a méretet válaszd, amelyikbe centik alapján beleesel. Esetleg ha nagyon határeset, vagy a többiek tapasztalata alapján tényleg egy mérettel nagyobb kell, akkor a nagyobbat válaszd.
2019. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ :)
2019. ápr. 25. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem aliexpresses ruha még sajnos sose volt jó, pedig 4-szer próbálkoztam

mindegyik nagyon rossz minőségű volt, úgyhogy kb 2-szer voltak rajtam (az is csak azért, hogy ha fizettem érte, akkor már legalább ne rögtön menjen a kukába)

az egyik póló ráadásul nem is volt olyan nagyon olcsó, kb 4-5 ezer Ft lehetett, annak a mintája tetszett meg és úgy voltam vele, hogy ennyiért csak jó lesz

hát nem, kényelmetlen, merev anyaga van és első mosástól össze is ment


azóta megfogadtam, hogy akármilyen olcsó is, ruhát onnan soha többé nem veszek, mert pénzkidobás

biztos lehet amúgy jó dolgokat kifogni, de ennyi rossz tapasztalat után én már nem próbálkozom (más jó dolgokat amúgy sikerült innen beszerezni, csak ruhákkal jártam ennyire rosszul)


amúgy a nagyobb méret tényleg szükséges, de mindig van mérettáblázat cm-ben megadva, azt érdemes nézni

2019. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez esetleg jobb lehet?


[link]


Tudom ez meg E-bay, de itt legalább sok pozitív feedback van(#1 több mint 30 :D)

2019. ápr. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!