Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ballagásra szép a...

Szerintetek ballagásra szép a világoslila nyakkendő?

Figyelt kérdés

A tanárom azt mondta hogy választanunk kell színt,és én a vörösre szavaztam,de eggyel több lett a világos lila színűre a szavazat!Arra viszont fehér színnel rá lesznek írva az osztályban lévő tanulók nevei!Sztetek szép színű?Vagy jól néz ki?

Itt a link a világos lila az


[link]


2019. ápr. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem rossz maga a szín. A neves ötletet viszont nagyon dedósnak tartom.

Nekünk anno padlizsán lila volt. Vicces, hogy tesóm más iskolába járt de nekik is az lett megszavazva.

2019. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztem is hülyeség,főleg hogy le lesz "szeletelve" az alja a lányoknak!Ami nagyon undorító
2019. ápr. 26. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk anno általánosban sötétlila volt, a fiuknak pedig kék, és mindenkinek “férfi fazonú” volt, ergo egységesen mindenkinek volt rajta V-alakú ív. Gimiben balagáskor is a kötelező egyenruhánkat hordtuk, így akkor nem volt kívánságműsor.


Alapvetően szeretem a világosabb lilás árnyalatokat, viszont az, ami a képen van, elég “vidéki lagzis”.

Ami ezek közül a legjobban tetszik, a királykék, kiwizöld, a padlizsán, a petrolkék, és a fűzöld - bár ez egy kicsit cserkészes.

Mindenesetre én biztos távol maradnék a bordó, sötétkék, fekete színektől, mert kb. minden iskola ebben ballag, és mondhatni, unalmas.

2019. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy az ilyen formatervezésű nyakkendőktől én is kiborulok.

Azok ott az alján kristályok?

Mert szerintem egyáltalán nem esztétikus.

2019. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen sztem azok,a tesóm azt mondta hogy az alján lyukak vannak!😂😂Igen mi először pirosat vagy vöröset akartunk,mivel 3 osztályból állunk és az a-soknak királykék van!azaz maradt a piros vagy a vörös,de a tanárunk átengedte a b-seknek,pedig mi választottuk előbb,de m1!😑
2019. ápr. 26. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a leszeletelés undorító hanem a nyakkendő lányoknyak!

Mivel ez férfias viselet így számomra nevetséges és taszító látvány.

2019. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfinak igen elegáns ,de lánynak??😂

Ne nevettessük már egymást,a fiúk meg szoknyába ballagnak..?

2019. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hova fajult ez a világ már az ellenkező nem ruháit hordjuk.

A női ruha már nem jó?

2019. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!