Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A biciklizéstől időnként...

A biciklizéstől időnként zúzódások keletkeznek a lábamon, nagyon gáz ebben az esetben rövidnadrágot hordani? Hogy lehet eltűntetni ezeket? Van valami lábra használható alapozó? :D

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A lábszáradon vannak ezek a foltok (?) ezek szerint.


Semmi nem kell rá.

A pedált ne csapkodd fel a lábszáradnak pl indulás/megálláskor.


Nekem akkor volt ilyen gondom.

Agresszív biciklis vagyok, nálam se igazán van lassú tempó, de erre figyelnem kellett/kell.


Meg is lepődnek az emberek, amikor látnak, főleg magassarkúban.


Az irodába s emberek közt jobb időben nem lenne szép látvány a sok lila, zöld, sárga elszíneződések a lábon 😂

2019. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval a probléma forrását kell megszüntetni, nem pedig elfedni a dolgokat!
2019. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, de elfedni is kell. A kettő nem zárja ki egymást, szóval várom a további ötleteket a foltjaim tatarozására :) persze azért köszi a választ.
2019. ápr. 27. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Fekete nadálytő krémet vegyél, szinte szemmel láthatóan gyorsítja a foltok felszívódását.

Én is ezzel küzdök most, rollerrel estem hatalmasat, a karjaim tele horzsolással, a combomon pedig egy kb. 20*10 cm-es durva zúzódás van, olyan a színe mint egy rothadó húsnak és be is van dagadva.

2019. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sötétebb harisnyát vegyél fel amíg nem múlik el.
2019. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!