Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek ruhát? Bővebben lent!

Hol vegyek ruhát? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hol vegyek ruhát? Egy teltebb lány vagyok,aki már elkezdte a fogyókúrát. (Nagyon szeretem a divatot.) Természetesen vannak ruháim amiket régebben vettem, de mostanában nem találok magamnak ruhát. Régebben a Lidlben, a Pepcoban, a Tescoban és a Tallyban vásároltam. Sokáig a farmer gatyákkal is problémám volt, de a pepcoban találtam tök jókat! Legnagyobb gondom a pólókkal van, nem olyan jó a "szabásuk" számomra vagy ha mégis nem tetszik a mintája. Tudnátok nekem ruhaboltokat írni? Köszönöm előre is!

2019. ápr. 27. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol laksz, de hátha van néhány ezek között nálatok, vagy ha a fővárosban élsz, akkor könnyű dolgod van:


kínai boltok, New Yorker, H&M, Berskha, Zara, C&A, Mango

2019. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ac&a-ban vannak nagyobb méretek is és egész jó minőségűek. A lidl és az f&f termékeket is csak ajánlani tudom. Én a turkalókkal is megpróbálkoznék, ha nem viszolyogsz tőle. Itt a szabály az, hogy csak hibátlan ruhát vegyél meg (nem szakadt, nem foltos) es ami nem szorul átalakítasra!
2019. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!