Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés
sör-rétes nevű felhasználó kérdése:

Melyik óra üzlet foglalkozik áruhitellel és házhozszállítással?

Keress kérdéseket hasonló témákban: SEIKO, automata, automatikus, Japán, werk, óra, karóra, pontosság, áruhitel

ápr. 28. 12:01  Privát üzenet  

A válasz

Én is nagy órakedvelő vagyok, de biztosan nem vennék fel hitelt egy órára sem, hanem inkább gyűjtenék

Egy mechanikus óra kicsit olyan mint egy autó: gondolnod kell arra hogy mi lesz ha öt évente szervizeltetned kell, hova vidd, stb.

Egy drágábbnál (Omega, stb.) csak egy ilyen általános szerviz is százezres tétel lehet, egy SEIKO-nál nem tudom mennyibe kerülhet, de ott van az is hogy megbízol-e bármelyik órásban ahhoz hogy matasson benne (ne adj' Isten kicseréljen benne valamit rosszabb minőségűre mert kell neki egy újabb állapotú alkatrész a tiedből, amiről nem is tudsz utána)

Melyik modellel szemezel egyébként? :)

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 2. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem egy nagy összegűre...amúgy pont seiko és vagy egy samurai vagy egy turtle :)

# 2/2Időpont máj. 3. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan üzlet (akár online) ahol tudnék egyforma cipőket venni?
Ha felpróbálok egy itteni üzletben egy márkás cipőt egy adott méretben, akkor ha rendelek, ugyanabból a cipőből, méretből, ugyanakkora lesz?
Székesfehérváron hol lehet használt ruhát eladni?
Valaki meg tudna adni a pig shoes nevű üzlet online kódját, ami a glamour újságban benne van? Megvettem az újságot, de elhagytam.
Ezek az air force-ok elérhetők a szolnoki nike boltban?
Hol vásároljak ruhát és fehérneműt?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!