Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már mostatok fehér converset...

Már mostatok fehér converset fogrémmel? Bevállt? Tiszta lett tőle? Nem fogta meg, vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, más cipőnél. A gumi részen jól tisztul, a szöveten kevésbé de azért műkszik.
2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak a gumi részét próbáltam, kicsit jobb lett, de azért nem olyan, mint a videókban...
2019. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van egy szivacs szerű cucc, német, mágikus szivacs néven talán, vízesen kell használni, málik, de a fehér gumi részt gyönyörűen tisztítja, olyan mintha új lenne
2019. máj. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez az. inkább akkor úgy mondom, én németet vettem. talán a müllerben, már nem emlékszem. de tényleg jó

2019. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyelőre csak a gumirészénél tísztítottam fogrémmel és fogkefével és bevállt. A szivacsnak meg utánna járok, jó lenne beszervezni egyet! :)
2019. máj. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!