Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csokornyakkendő ballagásra?

Csokornyakkendő ballagásra?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem nem tetszik hogy erre az alkalomra ezt viseljük, de az osztály erre szavazott. Vélemény?

2019. máj. 3. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy döntöttetek, ez a dress code, akkor ez van. Nincs sok helye a személyes véleményeknek. A magam részéről én sem vagyok a csokornyakkendő rajongója, de nem megoldhatatlan egy ilyen alkalomra.
2019. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ki mit vesz fel az magánügy!

Ha nem tetszik vegyél fel sima hosszút.

2019. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van "dress code", azaz egy előírt viselet, ami kötelező az alkalomra, akkor intelligens, jólnevelt ember attól nem tér el.

A csokornyakkendő viselése egyébként ballagásra túlzás, ugyanis az ennél az eseménynél elegánsabb kategóriába tartozik. Az a véleményem, hogy a szavazati eredmény csak annak köszönhető, hogy a csokornyakkendő ritkább és szokatlanabb a mai ifjúságnak. Egyfajta kitűnésnek, "lázadásnak" érzem. A legtöbb helyen ugyanis nyakkendőt viselnek ballagási ünnepen.

( Most tekintsünk el attól, hogy az előre megkötött csokornyakkendő nem kelt jó benyomást, azt úgy illik viselni, ha az ember saját maga köti.)

( A meghívott vendégek természetesen nem kell, hogy csokornyakkendőt viseljenek.)

2019. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!