Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok válaszolni a Nike...

Tudnátok válaszolni a Nike márkával kapcsolatban feltett néhány kérdésemre? Egy ruhaiparral kapcsolatos fogalmazáshoz kéne.

Figyelt kérdés

1. Nike vagy Adidas és miért?

2. Fizetnél egy Nike márkájú cipőért többet, mint egy Adidas-ért?

3. Melyik a kedvenc cipőmárkád és miért?

4. Nálad a jobb minőség vagy az alacsonyabb ár a mérvadó egy cipő vásárlásnál?



2019. máj. 4. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nike, mert ezerszer kényelmesebbek a cipői mint az

Adidasnak.

2. Igen

3. Nike Air Max/ Air Force

4. Jobb minőség, kényelem

2019. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Nike. Divatosabb, jobban illik a stílusomhoz kényelmessége szerintem ugyanolyan mint az Adidasnak számomra inkább a kinézete a mérvadó.


2.igen de azért extrém árat se adnék ki egy Nike cipőért csak azért mert tetszik.


3. Puma. Nem túl jók a lábaim könnyen feltörik stb. És a puma az elmúlt pár évbe jó kényelmeseket gyártott. Van egy memória habosom amit egész nap tudnék hordani lábfájás nélkül.


4. Inkább az ár érték.

2019. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nike, jobban tetszik.

Igen.

Most a Fils, jó fazont találtam olcsó áron.

A minőség.

2019. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. mindkettő márkától van ruhám és cípőm is szóval mikor melyik tetszik meg

2. 20 ezernél többet nem fizetek egy nike cipőért mert 1 év után már nagyon durván viseletes , másfél év után meg kuka. lényegébe soha nem vennék 20 ezernél többe kerülő niket. de superstart megvettem mert eszméletlen jó.


3. adidas nike, nike mert jól néznek ki a cipői és kényelmes , de ugyanakkor szar anyaghasználat

adidas ugyszint szép és kényelmes kivéve a vászoncipői. minőséget nem tudom mert még nincs meg egy éve a superstart szóval bocsi

4. ha nike akkor az alacsony ár mert igyis ugyis tönkre megy másfél év után , adidast mostanába kezdtem el hordani szóval erről nem nyilatkoznék. de nyilván nem fogok magammal sóherkedni

2019. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!