Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak még olyan emberek,...

Vannak még olyan emberek, akik a Harajuku divatot képviselik?

Figyelt kérdés
Értem itt a lolita, fairy kei, visual kei, decora, Tokyo revenge stb. stílusokat. Tudom, hogy kevesen vagyunk, de én személy szerint szívesen beszélnék ilyen emberekkel, hogy megosszuk a tapasztalatainkat és inspiráljuk egymást.

2019. máj. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Én nem akarok beszólni,de ezekre hirtelen rákeresve semmi más nem jött le,minthogy iszonyú gyerekes...
2019. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megértem, ha annak találod, pont emiatt nem szoktam ajánlani a rákeresést. :'D Eléggé extrém dolgokra lehet bukkanni és nem jó, ha valaki ezzel köti össze a stílusokat.


Hogy őszinte legyek, én eleinte terápiaként menekültem a színes ruhák közé, míg végül az önkifejezésem része lett. Senki sem - még az idegenek sem - néz rám rossz szemmel és igazán boldog vagyok, amikor mosolyogni látok valakit, vagy kiragadom a monoton világból egy pillanatra. Nagyon sokat jelent nekem a stílus, mivel rengeteg pozitív változást köszönhetek neki. Remélem így jobban megérted, hogy miért öltözködik így egy ember.


Ugyanakkor teljes tiszteletben tartom a véleményed, hogy szerinted ez gyerekes és remélem, hogy a google által kidobott képek nem hagynak majd annyira mély nyomot benned. :D

2019. máj. 6. 22:36
 3/6 anonim válasza:
visual kei 🙋🏻‍♀️
2019. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Nemrég bukkantam rá ezekre a dolgokra és nagyon tetszenek. Főleg a fairy kei. Érdekes mivel tele van a szekrényem fekete ruhával mégis megfogott, szeretnék is beszerezni pár ruha darabot és kicsit "színesebb lenni".^^
2019. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak :)
2020. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én goth vagyok, de ettől függetlenül / ezzel párhuzamosan nagyon tetszenek a Mana-samás gothic lolita, visual kei ruhák is. Olyan gyönyörű ékszereket és ruhadarabokat hoz létre az az ember, hogy mindenképp szeretnék tőle majd valamit egyszer.

Lolitából az érettebb, nőies, szexibb és sötétebb színezetű irányzatok jönnek be sok fűzős elemmel és csipkével, mint a gothic, victorian, kuro és ero lolita.

2021. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!