Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna bőrűeknek milyen színű...

Barna bőrűeknek milyen színű bikini mutat jól? Amibe jól látszik a barnaság?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt aranyszínű és piros bikinim is, mindkettőben jól mutatott a barnaság.
2019. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
feher
2019. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEON SZINUEK ESETLEG? UV sarga?
2019. máj. 5. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

neon szerintem csak a nagyon barna, fekete lányoknak áll jól, de te tudod mennyire barna az a barnaság...

nekem a hófehér a befutó barna bőrön bikiniből

2019. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A neon színek mind jól állnak a barna bőrön!!! Nem csak a nagyon barnán mutat jól! :)
2019. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a barnaságodra még rá akarsz játszani, határozottabbá akarod tenni, akkor a világosabb színek szerintem; ahol jól látszódik a kontraszt. De mondjuk elképzeltem most barnát egy ilyen csodaszép, telt égkékkel, az talán nem annyira jó; de egy halványkék pl jó lehet még a fehéren kívül; szerintem pl ugye említették még az aranyat, az is jó lehet; de meg még tényleg a rikító neonszínek is lehetnek jók.
2019. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2019. máj. 6. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
fehér, sárga, narancssárga
2019. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!