Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használtan vagy újonnan...

Használtan vagy újonnan vennéd meg?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos fajta férfi kabát, amit meg tudnék venni használtan is de újonnan is. Az új a bő 2,5-szerese, majd 3x-osa a használt példánynak. Az arány kb 9e vs 28e.
2019. máj. 9. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Te tudod, mi az anyagi helyzeted és milyen állapotú a használt kabát. Én az újat venném, de nekem a pénz nem gond.
2019. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kabát állapotától függ.
2019. máj. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ha megtetszik valakin egy ruha - amit nem lehet csak úgy máshol beszerezni - szívesen leimádkoznám akárkiről az utcán, nem lenne fenntartásom. Ha nem leharcolt állapotú, akkor minek fizetnék többet? Bár 28e ft nem a világ teteje...
2019. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha keveset viselt és szép állapotú akkor a használtat venném. Ha elsősorban csak az ár a különbség inkább elköltöm másra azt a huszast.

Ha teheted nézd meg személyesen és az alapján dönts

2019. máj. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Én senki után nem vennék fel semmilyen ruhát ezért gondolkodás nélkül az újat venném.


F/42

2019. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 na, majd kapod te is a lepontozást, amiért nem gond kiadni 28 ezret...
2019. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28 ezer nem egy ökör ára, szóval ha a használt nincs újszerű állapotban, akkor azt.
2019. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

6!

Szerinted érdekel?


Már megszoktam ha nem állok be a sorba akkor a sok paraszt lehúz.


De a példa mutatja is... :))

2019. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kérek mindenkit, hogy az én kérdésem alatt senki ne élje ki az ellenségképkeresési komplexusait és belső békétlenségének pojekcióit.


Egy ártalmatlan tájékozódó kérdés volt. Igazából, ha fel nem is vet a pénz, de nem vág földhöz az új beszerzés sem.

Sőt azért döntöttem az új mellett, mert a használtat csak postán tudnám megrendelni, próba és előzetes megnézés nélkül.


Senkit nem pontoztam le, köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!