Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a nadrágnak a neve?...

Mi ennek a nadrágnak a neve? Hogy keressem? (raszta nadrág)

Figyelt kérdés
Én ezekre a bő nadrágokra gondolok ami *textilből* van?(őszintén fogalmam sincs de nem farmer anyag) tehát bő nadrág és tele van mintákkal, reggae mintákkal stb. esetleg valaki nem tudja mi a neve? Nagyon tetszik és szeretnék venni egyet, előre is köszi!

2019. máj. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Fú, én nem egészen értem... Ilyesmire gondolsz?


[link]


Próbálj valahogy rákeresni, és képet küldeni!

Bő nadrág, buggyos nadrág, mintás nadrág, keleti nadrág... vm hasonlóra

2019. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

2:25 ha oda tekersz ott látod, amit küldtél elég hasonló annyi különbséggel, hogy nem ilyen nay az ülepe és reggae mintákkal vannak tele.

Próbáltam rákeresni találtam is de Magyarországi üzleteket nem ad ki arra. Netről meg nem akarok rendelni.

2019. máj. 17. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:
turkálóban vannak ilyenek.
2019. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Komolyan? Akkor szerintem hétvégén elis megyek megnézem, bár van egy kicsi kételyem, hogy reggae mutívumok vannak rajta de meglátjuk
2019. máj. 17. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!