Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet a legolcsóbban Vans...

Hol lehet a legolcsóbban Vans cipőt venni? (Lehetőleg eredetit és újat) Milyen boltban vagy oldalakon a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredetit olcsón nem igen kapsz. A sima fekete classic is 20 ezer.
2019. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Glamour, Joy napokon szokott lenni kupon vagy Vans eladós Facebook csoportban próbáld meg! Sokszor újat vagy alig használtat hirdetnek kedvező áron. Vettem már onnan egy csajtól és nagyon megérte.
2019. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a sportfactoryt ajànlom!

Eredeti cipőket árúlnak.

Én télen vettem egy converset 10 ezer ft-ért. 70% akcióval! :)

2019. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Remix shop webáruházat ismered? Nemcsak használt, hanem termékhibás márkás cuccokat is árul nagy kedvezményekkel.
2019. máj. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Ne vegyél Vans-ot. Egyrészt nagyot zuhant a presztizse amiatt, hogy minden 10 éves töki ilyet hord ma Magyarországon, másrészt ezzel saját magadat tereled a tömeg felé. Elveszíted vele az egyéniségedet. Persze nyilván pszichológiailag értelmezhető a dolog, a győzteshez húzás, csoporthoz tartozás erőt, védelmet ad tudat alatt, de ma már inkább szitokszó a Vans, főleg a fekete-fehér old school. Lényegében ez az új Fila! Ha ki akarsz tűnni a tömegből, mersz egyéniség lenni, mersz valaki lenni, akkor nem Vans-ot veszel. Hanem bepróbálod mondjuk a Kelme Trueno Sala-t, vagy a KangaROOS-nak is vannak kiváló cipői, de ott van pl a kiváló (én is ezt használom) Riley Hawk x Indy, vagy éppen az Elgin State, esetleg a C1RCA AL50 Adrian Lopez (ilyenem is van), de esetleg a DC-nek, vagy az Etnis-nek is lehetnek jó cipői, ezeket annyira nem ismerem.
2019. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!