Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse cipő tapasztalatok?

Converse cipő tapasztalatok?

Figyelt kérdés

helló, olyanokhoz szólna a kérdés, akik mostanában (kb. az elmúlt egy év, esetleg kettő) vettek converset. én egyszer vettem egyet, asszem hét éve, abban jártam ki a fél általánost és a gimit, aztán tavalyra annyira tönkrement, hgy anya nem engedte többé felvenni, most kaktusz lakik benne. (eltértem a tárgytól, bocs)

szóval vennék egyet megint, mert kényelmes volt, tartós, de megmaradt ez a tartósság a márkánál az elmúlt években? nem romlott a minősége? mert azt nem akarom, hogy kiadjak rá csomó pénzt, és jövő nyáron szétesik...



2019. máj. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak jobb lett a minősége,sokkal kényelmesebbek mint a régiek.
2019. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem romlott :)


Kb egy-két hete rendeltem ecipő.hu-ról, életem legjobb döntése volt!

Imádom

2019. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a tartósság érdekel, miért olyanokat kérdezel, akiknél friss vétel? :)

Egy hónapja vettem, fogalmam sincs, mennyire tartós. :D

Mindenesetre kényelmesebb, mint eddig bármelyik cipőm.

2019. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! akkor asszem bevásárlok :D

hármas, mert azt én is tudom, hogy amiket hét éve gyártottak, nagyon tartósak voltak, de hét év alatt sok minden történhet egy márkával... és akinek egy-két éve van meg, az viszonylag új, de azért már látja, hogy tartós-e, vagy széthullik

2019. máj. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!