Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan törjem be az új magassa...

Hogyan törjem be az új magassarkúm?

Figyelt kérdés

Vettem egy magassarkú cipőt. Általában széles szarkúakat szoktam venni ez viszont vékonyabb sarkú és magasabb is annál amit hordani szoktam(max 1-2 cm-vel), viszont nem szeretnék bukdácsolni benne az utcán. Hogy tudnám megtanulni hordani, hogy hozzászokjak?

Otthon mennyit járkáljak benne, mielőtt utcára viszem?



2019. máj. 13. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok és nem hordok magassarkút :D de én az új cipőkkel azt szoktam csinálni hogy először csak egész kis távokra veszem fel. Pl elszaladok a pár száz méterre lévő boltba vagy teszek egy mini sétát a környékemen. Persze otthon is elkezdheted betörni.
2019. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel, ülj benne pl egy asztalnál vagy a kanapén, nem kell feltétlenül járkálni benne elsőre, elég, ha a lábadon van... Aztán néha mászkálj benne pár tucat métert. Ki fog az tágulni. Ha a bukdácsolástól félsz, akkor viszont járkálj benne otthon, fel-s-alá. Nem nehéz az.
2019. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talpa milyen? Nekem egy csomó új magassarkút azért volt nehéz megszokni, mert túl sima volt a talpuk, és csúszkáltam bennük a járólapon, szőnyegen. Az utcai használattal viszont kicsit bekoptak, és valamivel jobb lett a tapadás, szóval biztosabban tudtam járni. Szerintem utcára is vedd fel.
2019. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!