Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jó döntés alakformáló...

Mennyire jó döntés alakformáló fehérneműt hordani nyáron? Van itt olyan, aki viselt már rendszeresen ilyesmit nagy melegben is?

Figyelt kérdés

Már egy ideje zavar a súlyom, és mostanában kezdtem életmódváltásba, viszont ugye nyakunkon a nyár, a jó idő, és annyit így hirtelen már nem tudok fogyni, hogy nyugodt szívvel vegyem fel a könnyed, nyári ruhákat. Arra gondoltam, hogy amíg nem érem el a kívánt eredményt, alakformáló body-t hordanék, ismerek egy jó márkát, pár ismerősöm használja és tényleg hatásos.

Amiatt kicsit hezitálok, hogy ugye azért kb napi szinten ilyet hordani a 40 fokban nem tudom, mennyire egészséges, vagy, hogy egy ilyen mennyire szellőzik... Elvileg igen, de azért nyilván nem olyan a bőrömnek sem, mintha nem lenne rajtam ilyesmi a ruha alatt.

Szóval az a kérdésem, hogy érdemes-e ilyesmit kipróbálnom, illetve lehet-e abból valamilyen problémám, ha rendszeresen ilyesmit hordok nagy melegben?



2019. máj. 15. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyagösszetételtől függ.

Nekem a H&M-től van egy fekete és bézs szettem (térd felett ér picivel és magas derekú). Nem a legjobb minőség, mert -bár picit tényleg formáz-, 1 napi viselés után mindig kiütések lesznek a bepállott, nem szellőző bőrterületeken.

Ha pl. pár órát hordasz ilyeneket, nem hiszem, hogy gond lenne. Csak ne legyen nagyon műszálas.

2019. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyáron annyira nem ok, mert hiába veszel vékony, jól szellőző fajtát, abba belefogsz izzadni ugye hozzád feszül teljesen, és ha még veszel rá plusz réteg ruhát akkor szellőzni sem fog rendesen, tocsogni fogsz benne ami a bőrödet kifogja marni, ki is pattoghatsz meg nagyon melegekbe főleg ha mozogsz tehát sétálsz vagy valami akkor nagyon meleged lesz benne és rosszul is lehetsz.

Én nyáron a helyedben inkább bő ruhákat hordanék, jó lenge bő nyári ruhákat, nagyon csinos darabokat lehet kapni, ráadásul nem feszül a testedre sem. Esztétikailag is karcsúsít és persze jól is szellőzik.

Hűvösebb időkbe meg mehet az alakformáló fehérnemű, téli időkben meg kifejezetten jó mert plusz réteg, védi a derekadat a felfázástól stb....

2019. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem üzleti találkozókra muszáj, és van ilyenem, és [link]

azt csinálom, hogy amint véget ért a találkozó, azonnal le is veszem. De az üzleti euti ruháim alá nekem egyszerűen kell, hogy úgy igazán egyben tartson.

2019. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Az az Anita nagyon szép, gondolom kényes is. Nekem Triumph van két féle amik rettentően szörnyen szorítanak felvételekor de eltelik fél óra és teljesen átveszi a testem formáját és már nem is érzem hogy rajtam van. Nyáron sem ha pulcsit, inget veszek rá. Amikor leveszem látszik a nyoma mindenütt rajtam :-D
2019. szept. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*kényelmes
2019. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel. :-) Vannak modern minőségi alakformáló body-k amik vannak olyan erősek mint azok amik szorítanak és nyáron elviselhetetlen hordani.

Szóval nekem ilyen vékonyak vannak, nagyon kényelmes, erősen tart és szellőzik. Mellesleg pedig gyönyörű szép is.


[link]

2020. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!