Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zöld parkakabátok kapucniján...

A zöld parkakabátok kapucniján levő színes (piros, lila, sárga) prémek szerintetek csajosak, divatosak, vagy Nektek sem tetszik?

Figyelt kérdés
Nekem nem a stílusom. Ma a suliban 2 lány is ilyen kabátban volt órán, az egyik prém piros volt, a másik meg mustársárga.
2019. máj. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik


L

2019. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek az élénk színek nem igazán jönnek be, ha valami egyszerűbb (pl. barna), az jön be.
2019. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszenek,annyira mű a kinézetük.
2019. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj... ez a kabát már 2016 óta lerágott csont, amióta feltűnt ez a darab Era Istrefi Bonbon klipjében.

Ha nem is rikító rózsaszín prémmel, de abban az időben minden második tinicsaj ilyen zöld kabátban járt iskolába, mintha csak ez az egy fajta létezett volna, mint a szocializmusban.

Magában még talán elmegy egy zöld színű kabát, - az más kérdés, hogy nem az én színem, - de azt mindig is visszataszítónak találtam, így egy celebnő felvesz valami brutális ruhát, és másnapra már mindenki majmolja.

Ezzel a rikító színű gallérral nagyon kisebbségis hatású, amolyan kínai üzlet inspiráció.

2019. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015
2019. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!