Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Fiúk, nektek szokott büdös lenni a zoknitok?

öltözködés

Keress kérdéseket hasonló témákban: ruha, fiú

máj. 16. 06:23  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 16. 07:23 Privát üzenet

Nem mivel nem vagyok ideges és izzadós típus, de biztos ami biztos aktívszenes talpbetétet is használok.

F/42

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 16. 08:53 Privát üzenet
Nem, mert naponta cserélem és a lábbelimet is szódabikarbónával beszórom.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 16. 08:53 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Az enyém nem. Mindig tavaszi rét illata van.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 16. 09:29 Privát üzenet

Nem igazán szagolgatom. Ha nagyon meleg van és izzad a lábam a cipőbe, mert nem vehetem le egész nap, akkor igen, mert izzad. Ha mezitláb vagyok egész nap, esetleg papucs, akkor nem izzad bele a lábom a zokniba így nem.

Ha úgy érzed, hogy büdös van lábspray, hintőpor, szódabikarbóna, sok praktika van büdös láb ellen. Mert ha a zokni büdös, akkor bizony a lábad is és a cipő is és az nem a legjobb. De mindent lehet orvosolni.

Volt olyan haverom, akinek büdös volt mindíg a lába, ment patikába, bevásárolt és megoldódott a gond. Nem az a ciki, ha büdös a lábad, hanem, ha nem teszel ellene semmit.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 16. 10:56 Privát üzenet
Sajnos igen...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 17. 03:34 Privát üzenet
Igen. De ez nem izzadság szag és nem is olyan átható hogy messziről érezni lehessen. Ha közvetlen közelről megszagolok egy használt zoknit, akkor a szaga alapján tudom, hogy az már volt rajtam. Van egy fajta enyhe, de jellegzetes szaga.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 17. 14:04 Privát üzenet

Nekem soha!

Minden nap használok este lábápoló krémet, reggelente nyáron lábizzadás elleni sprayt. ha levetem a cipőm, soha nem büdös a zoknim. Leteszem, és itthon mindig tisztát húzok.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 17. 18:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lesz büdös és mit tegyek?
Mit csináljak az oltári büdös mezzel, amit már 60 fokban is kimostunk?
Tartósan büdös ruhával mit lehet kezdeni?
Ti mit szóltok hozzá? , ti mit csinálnátok az ő helyükbe ha nektek ki is lyukas zoknitok lenne?
Hány zoknitok van?
Ha lyukas lesz egy zoknitok { attól függ milyen nagy lyuk rajta zoknin v ruhán}, vagy bármilyen ruhátok akkor megvarrjátok vagy kidobjátok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!