Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlsúlyos nőként bikinit vagy...

Túlsúlyos nőként bikinit vagy fürdőruhát lenne jobb hordani strandra?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, 157 cm és 71 kg. Rég nem voltam strandon, akkor bikiniben, viszont nagyon meghíztam :( Elkezdtem már tenni ellene, de pár hónap alatt nyilván nem lesz modell alkatom. Idén mindenképp szeretnék strandra menni.
2019. máj. 16. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
"Homokóra" alakom van továbbra is, csak ugye széles, viszont oldalról nézve a hasam is elég nagy, a mellem meg kicsi :(
2019. máj. 16. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nagy divatja van a magasított derekú fürdőruha alsóknak. Plus size lányoknak nagyon jól áll szerintem.
2019. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nagyon szép darabok lehetnek az alakodra:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindenképpen egybe részest ajánlok, ami takar. Aztán, ha lefogysz, jövőre már vehetsz fel bikinit.


Kb 20 kg-t kell még lefogynod. Kitartást kívánok hozzá.

2019. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem ajánlanám mert mindkettő sokat megmutat, inkább erre a térdig érő bermudára szavaznék amit a hiú kisfiúk is hordanak nehogy meglássa valaki a combikájukat.
2019. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!