Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is feszélyez, ha sok...

Mást is feszélyez, ha sok ember előtt mezítláb van? Vagy én vagyok szerintetek teljesen lökött?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint ez hülyeség, szóval kiváncsi vagyok, más is van aki így érez. pl egyszer balerina volt rajtam, és a lépcsőn leesett rólam, szóval az aljáig le kellett mennem mezítláb, azt elég cikinek éreztem, rengetegen láttak így mezítláb....

2019. máj. 17. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem...
2019. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Normális embet nem zavar
2019. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engemn nem, sőt ^^
2019. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar különösebben. De az is igaz, hogy nem sűrűn vagyok sok ember előtt tartósan mezítláb. Talán kivétel a strand. De ott mindenki úgy van. Nem szokott zavarni.
2019. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar egyáltalán. Nem olyan testrész, amit nem láthat más.
2019. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar
2019. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar, bár tény, h sosem vagyok mezítláb, utálok úgy cipőt hordani. Ezért harisnya, vagy harisnyazokni mindig van rajtam. Kérdés, h így mezítlabnak minősül e? Végülis a harisnya átlátszó, viszont csak rajta van a lábamon.

Amúgy meg, ha mezítláb kell lennem az nagyon zavar, tök mindeg, h mások előtt, vagy egyedül, szeretem ha van a labamon valami.

2019. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is, de tényleg csak akkor ha mindenki máson van cipő. Szerintem ez annyiból normális "ösztön", hogy akin van lábbeli az valamilyen szinten erőfölényben van, és te emiatt gyengébbnek és védtelenebbnek érzed magad. Egy strandon például mindenki egyenrangú ilyen szempontból.
2019. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez egyáltalán nem zavar. Szeretek mezítláb lenni.
2019. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy ez miért is zavarhat bárkit (az iletőt vagy a többieket) egy nőnél meg általában gyönyörű is.
2019. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!