Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel, Gladiator-Phantom vagy...

Steel, Gladiator-Phantom vagy Undercover acélbetétes bakancsot érdemesebb vásárolni?

Figyelt kérdés

Esetleg valakinek van tapasztalata a fent említett márkákról?

Szeretnék egy acélbetétes bakancsot, de nem tudom ezek közül melyik érné meg a legjobban minőség ügyileg:

[link]

[link]

[link]



2019. máj. 19. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg vegyek Altercore-t?

[link]

2019. máj. 19. 11:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy fokkal dragabb, de nekem a Shellys az orok kedvencem, es az is volt mindig a legtartosabb. Szerintem Londonportban lattam legutobb.

A Steel viszont csapnivalo minosegu, azt nem ajanlom.

2019. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Steelt semmi esetre sem ajánlanám.

Kezdő bakancsnak még oké de nem tartós és szerintem a többi acélbetkóshoz képest ormótlan is.


Akkor már inkább az Undercovert válaszd szerintem.

Vagy ahogyan már mondták elöttem a Shelly's is nagyon jó

2019. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Én meg pont hogy a Steelt ajánlom 😁 nagyon elégedett vagyok az enyémmel, kényelmes és jó minőségű. Bár annyi rossz kritikát olvastam róla, hogy lehet, nekem csak szerencsém volt és kifogtam egy jót...

Barátomnak Shellys van és nagyon szereti. Szóval én ezt a kettőt tudom ajánlani.

2019. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Martens, Shellys, Gladiator-Phantom vagy Undercover.
2019. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!