Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet így menni iskolába?

Figyelt kérdés

Hogyha esetleg kivirul az idő jövő hétre, vagy uána hétre, akkor mennyire szokványos, menő, vagy jó ötlet lábujjközös papucsban menni iskolába?

Rövid vagy hosszú nadrággal lenne jobb? Fiú vagyok.



#iskola #nyár #papucs #jó idő #flip-flop #lábuujközös papucs
2019. máj. 19. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Flipfloppal még nyáron sem járunk suliba. Hosszú gatyához meg már aztán tényleg merész. Meg értelmetlen.
2019. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem lehet stílusosan is csinálni. Ünnepre és formális eseményre ki van zárva, de átlagos napon oké.
2019. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Semmivel sem értelmetlenebb, mint a ronda szőrös lábszárakat mutogatni, zárt cipő, zokni párosításban, miközben az ember talpa hamarabb pállik be a kánikulában, mint a lábszár, ami kb. nem is érzékeli, hány fok van...


Kérdező, szerintem menjél, ahogy akarsz, és azt is megjóslom, hogy nem a tanárok, hanem a saját korosztályod lesz fennakadva, akiknek a nyitott lábbelikkel kapcsolatban egyszerűen valami flúgjuk van.

2019. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom elhinni, hogy 1-2 héten belül olyan meleg lesz, hogy megdöglene a lábad zárt cipőben. Ha meg hosszú nadrágot veszel fel, akkor nincs olyan idő, szóval a lábujjaid minek fagyjanak meg?
2019. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En szeptember elejen a 40 fokban bementem ilyenben (amugy tok jol nezett ki), es mindenki megjegyezte, hogy “strandpapucsban jarok iskolaba”. Bar en lany vagyok es rajtunk mindent kielemeznek, talan fiukent enyhebb a helyzet.:D
2019. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A flipflop papucsokat hanyagold. Pár eve mindjuk nagy divat volt a sima, hagyományos fazonú klasszikus adidas papucs. Azt hordták a 16-18 éves fiúk. Bár hosszú sportzoknival.
2019. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Kevésbé szokványos, abszolút ciki és nem jó ötlet.

Vegyél perforált cipőt, az átszellőzik.

2019. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
nekem tetszik ! rövid nadrággal jobban passzol, de a hosszú gatyával sem lenne ciki. vannak ennél gázabb öltözködési stílusok is.
2019. máj. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Téged is beszoktak rakni a szekrénybe?:o
2019. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hosszú ujjú póló, hosszú skinny farmer, flip-flop. Ezt viseltem ma az egyetemre, viszonylag jó idő volt, nem fázott a lábam.
2019. máj. 22. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!