Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők miért veszik fel a pasik...

Nők miért veszik fel a pasik ingjét?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert vannak nagyon jó mintájúak, én szeretem ha bő, farmerba betűrve szoktam hordani, és nagyon kényelmes.
2019. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én nem veszem fel, és ismerősök körében sem láttam ilyet.
2019. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Női ingeket hordok,a férfinak más a szabása ami nem feltétlen áll jól.
2019. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak filmbe láttam ilyet. Egyébként sok olyan női inget lehet kapni ami eléggé uniszex ezeket én is jobban szeretem amikor nem az irodába megyek de szeretnék inget hordani, kevésbé formális szerintem
2019. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert rajta van az illata
2019. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyet én még csak filmekben láttam, hogy a szexjelenet után felveszi a csávó ingjét és kiülnek a napfényes teraszra kávézni...
2019. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis büdös ?
2019. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Női ingekből is gyártanak olyanokat, amik nem ezek a nőies, elegáns, karcsúsított fazonok, hanem inkább ez a hétköznapiasabb, laza, lógósabb, oversized fazon. Kb. férfiben ugyanez létezik szintén. Ilyet fel szoktam venni, valamilyen passzos nadrággal. Szerintem jól néz ki, legalábbis nekem tetszik.
2019. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!