Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csajok tényleg szoktak...

A csajok tényleg szoktak rendes férfi ruhákat hordani?

Figyelt kérdés
Pl. póló, ing, nadrág.
2019. máj. 22. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Max a parjuket.

Peldaul ha tavoli barat, ismeros itt alszik en is a parom melegitojet es polojat veszem fel, nyilvan eva kosztumben nem lehetek az ismeros elott , a sajat ruhaim meg mivel feszesek, szukek kenyelmetlenek lennenek alvasra. Arra a havi ket havi 1 alkalomra meg nem fogok magamnak xxl es ruhakat venni.

2019. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, de én úgy értettem, hogy direkt férfi ruhákat vesznek. :)
2019. máj. 22. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Utcára nem,max itthon vagy alváshoz.
2019. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Pólót igen de nem mondja meg senki. Sima fekete és fehér rövid ujjú pólót, jobban szeretem az ujj fazonját vagy hogy mondjam.
2019. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Van egy pólók és egy pulcsim, ami "férfi"(inkább fiú) 165cm magas vagyok, bementem a TESCO-ba, megláttam, hogy 165-ös méret, fiúszekció, és vettem magamnak egy kék pólót mintával, és egy fekete belebújós pulcsit, amin egy piros csík megy felül, a csíkon meg egy fehér felirat.

Ezeknek az előnye, hogy nagyon kényelmesek, és illenek a stílusomhoz, ami valljuk be, nem éppen nőies. Szeretem a kényelmes, laza ruhákat, és ezek azok. Gyakran hordom őket suliba meg otthonra is.

2019. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Most eléggé divatosak az oversized dolgok. Hírességeket is látsz nagyméretű pólót/pulcsit ruhaként viselni. Ezek gyakran a férfi osztályról vannak.


A férfi pólók java amúgy unisex szabású. Megfelelő méretben megnem mondod róla, hogy nem női. Volt hogy felvettem párom ruháját utcára, vagy turizáskor sem feltétlen nézem a nemet.

2019. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én speciel senkit nem ismerek a környezetemben aki direkt férfi ruhát hordana, pláne utcára.

Nekem van 1-2 férfi pólóm turiból, de azt csak itthonra alváshoz vagy kutyázáshoz szoktam felvenni.

2019. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van aki igen. De én nem.
2019. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van 3 db férfi pólóm, ami a sajátom.

Az egyik egy videojáték-előrendeléshez járt ajándékba a játék mellé.

A másikat a párom kapta ajándékba, de neki kicsi volt, így megkaptam én.

A harmadiknak pedig egyszerűen beleszerettem a jópofa mintájába, és megvettem magamnak. :)

Férfi nadrágot, inget meg ilyesmiket nem hordanék. :D

25N

2019. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ne hordana? Nekem tetszik ha egy csaj kapucnis pulcsiban vagy pólóban van.


30F

2019. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!