Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reklamálhatok/cserélhetek...

Reklamálhatok/cserélhetek ezért, vagy hülyének néznének? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem jártam még így. Vettem egy pár cipőt a Stradiba, ami nem egy pár..:D Mármint ugyanaz a cipő, de nem egy méret, a polcon viszont párként volt kitéve. Nem nagy a különbség az feltűnt volna, csupán 1 méret.

A boltban még abszolút nem vettem észre, mivel bal lábra eleve erősebb vagyok, azt hittem most is csak ezért van. Itthon vettem észre a nyelv belsejében a méretezést.


Ilyenkor szabad cserét kérni? :D Nagyon fura tényleg sosem jártam még így.



2019. máj. 24. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a TE hibád, a kasszánàl az eladónak kötelessége lett volna összehasonlítani a két cipőt, ahogy a Deichmannban is teszik.

Ha még nem voltàl vele utcàn és meg van a blokk is, akkor vidd nyugodtan vissza!!

2019. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez az ő hibájuk, nem a tiéd. Én egyszer egy magassarkú csizmával jártam így, a deichmannban. Elmentem benne egy étterembe, és egy idő után éreztem, hogy valami nem oké. Nekem is a jobb lábam erősebb, ezért nem vettem észre előtte, hogy nem egyforma. Tehát használtam is, mégis nyilván vissza vittem. Azonnal elnézést kértek, mondták, hogy nem tudják ez hogy fordulhatott elő, mert nekik kötelességük fizetésnél ellenőrizni és természetesen megkaptam a passzoló méret másik felét. Szerencsém volt, hogy megvolt.
2019. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van, nyugodt szívvel vissza viszem(: Szerencsére megvan a blokk, még csak tegnap vettem.
2019. máj. 24. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmondod majd, mi történt? :) :O
2019. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont leakartam írni igen, mert kicsit vicces:D


Kedvesek meg jófejek voltak, viszont nem volt 37-es (ami kellett volna) csak 8-as..

Azt mondták valószínű egy vásárló "hibázott" előttem, vegyesen vitt egy párt, csak neki nem tűnt fel, vagy szimplán nem érdekli:D Szóval most feleslegesen mentem egy kört, de mondták mikorra menjek vissza.

2019. máj. 24. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
mondjuk vissza is adhatták volna a pénzt :D
2019. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!