Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti Converse jobb?

Eredeti Converse jobb?

Figyelt kérdés
Eddig még csak replika Conversem volt..1-2évet kibírt, viszont most szeretnék venni egy eredetit. Jobban bírja, mint a replika? Megéri az árát? Egyébként nő vagyok, és rövidszárú sötét kéket szeretnék.

#eredeti #converse?cipő
2019. máj. 25. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez komolyan kérdés, hogy melyik jobb, az eredeti vagy a másolat? Valami oka csak van, hogy melyik másolja melyiket.
2019. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lett kukaérett az enyém, 6 év után, de csak mert foltud lett. Annyi baja lett még az idő alatt, hogy fakult és a lábujjhajlító résznél megtört a gumija.

Szerintem megéri :)

2019. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. máj. 25. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hónap utan tönkrement az eredti conversem :/
2019. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én conversem 4 évet bírt, mire szétjött, most vettem újra.
2019. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan.Viszont tudod hogy milyen körülmények között gyártják a másolatokat?Bármit veszel,azzal támogatsz egy céget és/vagy egy eszmét...
2019. máj. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: igen, tudom. De sajnos vannak olyan dolgok amit a turiból nem tudok megvenni. Egyébként a ruháim 70%-a turkálókból van, és sokkal jobb cuccokat tudok ott venni, mint a plázákban.
2019. máj. 27. 05:32
 8/8 anonim ***** válasza:

most 5 év után megy szét a conversem, elkezdett leválni a talpa meg ilyenek

viszont ezt kb 8000ért vettem végkiárusítás+utolsó darab volt azért volt ilyen olcsó, az eredeti áráért most sem vennék max 10et adnék érte, 20ért inkább valami nike ami jobban tartja a lábat

2019. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!