Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki egy lánynak,...

Ekkor23 kérdése:

Szerintetek ciki egy lánynak, ha szinte minden nap galléros ruhát hord? 17/l

Figyelt kérdés
Még nem szólt ezért senki. Szerintetek ez másokat irritál?

2019. máj. 25. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
ha jól áll rajtad, akkor nem baj
2019. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%
Nem hiszem. Nekem felse tűne.
2019. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Mégis ki a francot érdekel?

Ha fel kéne idéznem hogy az elmúlt héten a hozzám legközelebb álló három lány (akikkel a legtöbb közös órám is volt) milyen pólót hordott, kereken nulla darabot sikerülne felidéznem. Neked menne?

Az az igazság, hogy a körülötted lévő emberek sokkal kevesebbet foglalkoznak veled mint azt te gondolod, az ő életüknek ugyanis ők a főszereplői, te meg jó esetben mellékszereplő vagy, de a legtöbb ember életében csupán névtelen-arctalan-jelentéktelen statiszta.

Ez nem baj, nem is kell arra törekedni hogy máshogy legyen. De felejtsd el hogy a te ruhád nyaka fél másodpercnél tovább foglalkoztat normális embereket.

2019. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Minek foglalkozol mások véleménéyvel? Én pl tökre szeretem az elegancsos cuccokat:):) Ha nem koszos-foltos-szakadt az a ruha, hanem ízléses, meg te is jól érzed magad benne, jó az anyaga, jó a színe, kényelmes viselet; időszaknak megfelelő pl hidegség (de mondjuk ha póló, akkor úgyis veszel rá még télen valamit).Na szóval, ha jól mutat rajtad, és jól érzed magad benne, és fedi a te stílusodat, és igényes, akkor az tök jó. Tehát ne mások hangulata alapján akard megszabni magadnak, hogy mit vegyél fel. Van neked saját egyéniséged. Annyi, hogy gondolom ne minden nap ugyanazt az egy pólót, mert néha fürödni is kell, és nehogy belebüdösödj; tehát ne minden egyes áldott nap ugyanazt az egy pólót vedd föl lehetőleg:) Vagy pl csak akkor, ha minden este kimosod(: Hallottam már oylat is, hogy valaki egy adott piros blúzból rendelt magának 12 darabot, és akkor mindig ugyanúgy nézett ki, de mindig jóillatú volt:):)
2019. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
miért is?
2019. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik. Ha egy galléros ingblúz akkor kifejezetten szép és vonzó lehet.
2019. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem indíts egy felmérést, és amelyik ruháid a legtöbb szavazatot kapják, abba menj el iskolába. Így biztosan meg fogsz tudni felelni sok embernek, hisz az a fontos, másnak megfelelni. Tudod, nem magunknak, hanem másnak élünk.
2019. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
az ilyen max a nőket érdekli
2019. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
A Wednesday Addams es ruhákra gondolsz? Szerintem is csinosak, de minden napra kicsit szokatlan.
2019. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jól all neki , miért ne. :)

Én a csajokon való hófehér ingere vagyok rákattanva, nagyon szexinek tartom.

F

2019. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!